obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Konkursy /    

2021.07.27-10.20 - Konkurs literacki „Cytujemy Klimczuka” z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają młodzież w wieku 15-18 lat i dorosłych z Gminy Kozienice do udziału w konkursie literackim „Cytujemy Klimczuka” z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 27 lipca 2021 r. (wtorek).

Udział w konkursie polega na stworzeniu utworu składającego się wyłącznie z cytatów pochodzących z piosenek, których kompozytorem jest Bogusław Klimczuk i przesłaniu tekstu w formacie .pdf na adres e-mail: sekretariat@dkkozienice.pl, wpisując w temacie wiadomości „Cytujemy Klimczuka”, najpóźniej do dnia 29 września 2021 r. Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jeden utwór. Każde zgłoszenie przesłane na adres: sekretariat@dkkozienice.pl zostanie potwierdzone zwrotnym mailem.

Szczegółowe informacje dostępne są w „Kulturalnej grupie KDK” w serwisie Facebook oraz w regulaminie konkursu, który publikujemy poniżej.

pobierz: Regulamin.pdf

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 20 października 2021 r. o godz. 16.00.
   Liczba odwiedzin: 21077461
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.