Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2021.09.17 - Spotkanie autorskie z Eweliną Matuszkiewicz - promocja książki „Wieża samotności”
Wydawnictwo Skarabeusz, Gmina Kozienice oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Eweliną Matuszkiewicz autorką książek „Wieża samotności”, „Cudne manowce”, „Noc komety” i „Biały latawiec”, których akcja rozgrywa się w Kozienicach. Spotkanie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego w dniu 17 września 2021 r. (piątek) o godz. 18.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29.
    Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
Po spotkaniu istnieje możliwość zdobycia autografu autorki.
    Ewelina Matuszkiewicz Urodzona w Radomiu, kozieniczanka w sercu. Od lat zbiera historie rodzinne i zapisuje je dla swoich dzieci. Mieszka w Warszawie z rodziną, dzieląc czas między pracę zawodową, dom, ogród, czytanie i pisanie. Czyta nałogowo, szczególnie ceni twórczość Andrei Camilleriego, Alice Munro i Sue Townsend.
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. uczestnicy zobowiązani będą zakryć maseczką nos i usta, a organizator udostępni uczestnikom nie więcej jak 75% liczby miejsc w sali. W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)