Deklaracja dostępności
2021.11.04 - Premiera spektaklu „Kim Jesteśmy?”
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Grupa Nieformalna z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach zapraszają na uroczystą premierę spektaklu „Kim Jesteśmy?”, która odbędzie się w dniu 4 listopada (czwartek), o godz. 18.00, w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
  W programie wydarzenia:
  • wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Wolność kocham i rozumiem”;
  • prezentacja nagrodzonych prac (wystawa towarzysząca);
  • wykład „Nasza Niepodległa” Małgorzaty Kuśmierczyk-Balcerek i Joanny Kuźmińskiej;
  • premiera spektaklu „Kim Jesteśmy?”.
  Wstęp wolny! UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
  • od dnia 25 października od godz. 13.00 do dnia 27 października 2021 r. do godz. 21.00 przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/),
  • od dnia 28 października 2021 r. od godz. 13.00 - do 2 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),
  w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Liczba miejsc ograniczona. Nie przyjmujemy rezerwacji grupowych.
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. uczestnicy zobowiązani będą zakryć maseczką nos i usta, a organizator udostępni uczestnikom nie więcej jak 75% liczby miejsc w sali koncertowo-kinowej. W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.
Serdecznie zapraszamy !!!

Spektakl realizowany jest w ramach inicjatywy „O wolności poprzez sztukę”, zgłoszonej przez Grupę Nieformalną z I LO im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach do konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura w Gminie Kozienice”, realizowanego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.
Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)