obraz nagłówka
     Strona główna           Działalność           Kalendarz Imprez           KUP BILET           Galeria           Kontakt / O nas           Partnerzy           Deklaracja dostępności     
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


      

<< powrót

Teatralne podróże: opera „Carmen”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejny wyjazd z cyklu: „Teatralne podróże”. Wyjazd odbędzie się 6 lutego 2022 r. (niedziela) o godz. 15.00 do Teatru Wielkiego w Warszawie na operę pt. „Carmen” (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Zapisy przyjmowane są od godz. 11.00 dnia 15 stycznia 2022 r. (sobota) do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, zlokalizowanym na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Aktualizacja z dnia 2022.02.03:
UWAGA: Z przyczyn niezależnych od nas, z powodu choroby w zespole, która uniemożliwia wystawienie przedstawienia, wydarzenie zostaje odwołane. Teatr Wielki - Opera Narodowa przeprasza za zaistniałą sytuację i nagły tryb przekazania tej informacji.


...czytaj więcej...


<< powrót


   Liczba odwiedzin: 23411157
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.