Deklaracja dostępności
2022.02.03 - Familijny spektakl iluzji „Pan Magiczny Show”
P.W. Mozart Magic zaprasza na familijny spektakl iluzji „Pan Magiczny Show”, który odbędzie się w dniu 3 lutego 2022 r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Partnerami wydarzenia są: Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.
    Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl, a także na biletyna.pl od dnia 23 stycznia 2022 r. (niedziela).

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. uczestnicy zobowiązani będą zakryć maseczką nos i usta, a organizator udostępni uczestnikom nie więcej jak 30% liczby miejsc w sali (regulamin wydarzenia dostępny na dole strony) Uwaga: Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. W przypadku nieokazania wskazanych dokumentów, organizator ma prawo odmówić wstępu na wydarzenie. W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.

Sebastian Grabowski zwany przez dzieciaki te mniejsze i większe „Panem Magicznym”, wraz z asystentką, kobietą, która ma zawsze rację Martyną Biernacką „Panią Ballonową”, tworzą od 2009 roku magiczny duet i prezentują show, które dzieciaki wspominają przez lata! Jego pasja zaczęła się w przedszkolu, gdy iluzjonista wyciągnął mu z nosa monetę… odtąd postanowił nauczyć się „czarować” i zmieniać życie tysiąca dzieci i dorosłych, dodając troszkę niesamowitości do szarego codziennego życia. Niestety nie miał żadnego mentora, nauczyciela, prawie wszystko co potrafi zawdzięcza ciężkiej pracy i wielogodzinnym treningom kręcenia wąsa! Po drodze miał możliwość szkolenia się na międzynarodowych magicznych konwencjach w Anglii, Italii i Ciechocinku! Podczas pokazów nie prezentują samych sztuczek czy trików. Zapraszają dzieci do swojego świata, gdzie wspólnie tworzą magiczne efekty, szaleją, czarują, poznają przezabawne stworzenia i śmieją się do łez! Podczas spektaklu w Kozienicach gwarantują mnóstwo śmiechu, dużych iluzji i niesamowitości dla całych rodzin! panmagiczny.pl www.facebook.com/PanMagiczny
pobierz regulamin wydarzenia: Regulamin_spektaklu..pdf
Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)