Deklaracja dostępności
2022.03.12 - Koncert „Kozienice Śpiewają” - hity polskiego rocka i przeboje zespołu Queen
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Anna Pułkowska i Mateusz Pułkowski zapraszają na koncert „Kozienice Śpiewają” - hity polskiego rocka i przeboje zespołu Queen, który odbędzie się w dniu 12 marca 2022 r. (sobota), o godz. 18.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Koncert „Kozienice Śpiewają” - hity polskiego rocka i przeboje zespołu Queen to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które będzie składało się z dwóch części:
  godz. 18.00 - koncert „Kozienice Śpiewają” - hity polskiego rocka w wykonaniu mieszkańców Gminy Kozienice godz. 19.00 - koncert „Queen Akustycznie” w wykonaniu zespołu SilkQueen
   Zespół jest rekomendowany przez Oficjalny Międzynarodowy Fan Club Queen w Wielkiej Brytanii i jako jeden z nielicznych na świecie wykonuje utwory formacji Queen akustycznie. Skład zespołu SilkQueen:
   • Janusz Maleńczuk - wokal, instrumenty perkusyjne,
   • Krzysztof Chromiński - fortepian,
   • Andrzej "Smukły" Maleńczuk - gitara akustyczna,
   • Łukasz Juszczuk - bass akustyczny.
  Wstęp wolny!
   Uwaga: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
   • w dniach 6-8 marca 2022 r. przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/),
   • od dnia 9 marca 2022 r. od godz. 13.00 - do 2 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),
   w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
  Koncert objęty jest częściową rezerwacją. Nie przyjmujemy rezerwacji grupowych.
Serdecznie zapraszamy !!!
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Podczas koncertu uczestnicy zobowiązani będą zakryć maseczką nos i usta.

Koncert odbywa się w ramach inicjatywy, zgłoszonej przez Annę Pułkowską i Mateusza Pułkowskiego do 2. Konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”, realizowanego przez Gminę Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)
pobierz regulamin wydarzenia: Regulamin_wydarzenia.pdf