Deklaracja dostępności
2022.10.27 - XX Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej – edycja jubileuszowa

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w XX Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Komornickiej – edycja jubileuszowa (termin składania prac upływa z dniem 30 czerwca 2022 r.) - link do regulaminu konkursu dostępny jest z lewej strony. Z okazji jubileuszowej edycji konkursu zapraszamy laureatów na uroczyste podsumowanie połączone z wykładem na temat patronki konkursu i koncertem, w dniu 27 października 2022 r., o godz. 17.00 - sala koncertowo-kinowa Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29. Informujemy także, że zostanie wydane pokłosie konkursu w postaci publikacji zawierającej nagrodzone prace z ostatnich pięciu lat (od 2018 roku). Równocześnie informujemy, iż wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej Kozienickiego Domu Kultury 28 października 2022 r. Nagrody finansowe zostaną przesłane na konta bankowe laureatów.

Zaproszenie na Galę XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Komornickiej – edycja jubileuszowa połączoną z koncertem zespołu Piramidy znajduje się ...tutaj...

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka z przyjemnością informuje, iż partnerem XX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Komornickiej jest Stowarzyszenie Autorów ZAIKS. Dziękujemy serdecznie za wsparcie naszej inicjatywy oraz promocję konkursu ukazującego współczesną literaturę oraz twórców, tych z dorobkiem literackim, ale również młodzież, zaczynającą przygodę z literaturą.