Deklaracja dostępności
2023.04.20 - Spektakl komediowy pt. „Znaczek miłości”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Martiport Production & Fun zapraszają na spektakl komediowy pt. Znaczek Miłości, który odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2023 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Bilety w cenie 75 zł do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl od dnia 22 grudnia 2022 r. (czwartek).

Serdecznie zapraszamy !!!


Dołącz do wydarzenia na FB: Spektakl komediowy pt. „Znaczek miłości” ● Kozienice ● 2023.04.20

„Znaczek miłości”

Doskonała komedia kryminalna z czasów PRL-u. Pełen najlepszego humoru spektakl w duchu Stanisława Barei. Do Muzeum Znaczka Pocztowego w niewielkim miasteczku na zachodzie Polski, przyjeżdża nieznany nikomu mężczyzna podający się za przedstawiciela Rady Narodowej. Jego pojawienie się związane jest z wizytą Fidela Castro w Polsce, która miała miejsce w 1972 roku. Znakomita zabawa, wyjątkowe role i kryminalny wątek w tle gwarantują niezapomniany wieczór teatralny. Oryginalne rekwizyty z lat 70-tych i kostiumy stylizowane na czasy Gierka dopełniają smaku tego przedstawienia.

Obsada:

  • Joanna Kurowska
  • Dorota Chotecka
  • Martyna Kliszewska
  • Lesław Żurek
  • Jakub Przebindowski

ZAPRASZAMY!!!

pobierz regulamin wydarzenia: Regulamin_wydarzenia.pdf


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)