Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2023.01.26 - Kinowa premiera „André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok” w Kozienicach

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na kinową premierę „André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok”, która odbędzie się w dniu 26 stycznia 2023 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”.

Bilety: w cenie 32 zł w przedsprzedaży i 36 zł w dniu retransmisji do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz za pośrednictwem strony internetowej kinokozienice.pl od dnia 17 stycznia 2023 r. (wtorek).

Serdecznie zapraszamy !!!

Uwaga: Druga retransmisja koncertu odbędzie się w dniu 5 lutego 2023 r. (niedziela) o godz. 11.00.


Dołącz do wydarzenia na FB: Kinowa premiera „André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok” w Kozienicach

„André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok”

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji!

Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju. Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.

André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

Zacznijmy więc wspólnie 2023 rok z André i jego orkiestrą przy dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej. Do zobaczenia przed wielkim ekranem!

Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

Napisy: polskie

Czas trwania: około 150 minut (w tym jedna przerwa)


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)