Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2023.03.09 - Koncert Ryszarda Rynkowskiego z okazji „Gminnego Dnia Kobiet” (godz. 15.00, godz. 17.00 i godz. 20.00)

Burmistrz Gminy Kozienice Piotr Kozłowski, z okazji „Gminnego Dnia Kobiet”, zaprasza wszystkie Panie z Gminy Kozienice na koncert Ryszarda Rynkowskiego, który odbędzie się w dniu 9 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 17.00 i o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Partnerami wydarzenia są: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

Wśród uczestników wydarzenia rozlosowane zostaną bony upominkowe
Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu (basen, Centrum Odnowy Biologicznej)

- pełna oferta KCRiS na stronie: www.kcris.pl

Wstęp wolny!

Uwaga: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:

   • w dniach 26 lutego - 3 marca 2023 r. przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl),
   • od dnia 4 marca 2023 r. - do 2 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),

w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Liczba miejsc ograniczona. Koncert objęty częściową rezerwacją. Nie przyjmujemy rezerwacji grupowych.

Serdecznie zapraszamy !!!


Ryszard Rynkowski

Jego charakterystyczny głos zna w Polsce chyba każdy. Ryszard Rynkowski popularność zdobył występując w grupie VOX, której był członkiem w latach 1978-1987. Jest twórcą oraz wykonawcą wielu przebojów tego zespołu m.in. „Bananowy song”, „Szczęśliwej drogi już czas” czy „Masz w oczach dwa nieba”. Po rozstaniu z grupą w 1987 roku rozpoczął karierę solową, w czasie której wylansował mnóstwo hitów takich jak: „Wypijmy za błędy”, „Życie jest nowelą”, „Dziewczyny lubią brąz”, „Inny nie będę”, „Zwierzenia Ryśka (czyli jedzie pociąg)”, „Nie budźcie marzeń ze snu”, „Za młodzi, za starzy” czy „Dary losu”. Na swoim koncie ma kilka platynowych płyt. Jest laureatem Fryderyka oraz wielu nagród m.in. na festiwalu w Opolu. Od lat urzeka widzów swoją wyjątkową wrażliwością muzyczną.

Ryszard Rynkowski według Jacka Cygana: Zaklinał drogę na rozstajach, gdzie przydrożny Chrystus stał, pił za błędy na górze, nie tańczył na ulicach, śpiewał z Jędrkiem o babach i już sam o pustce po Natalii. Wierzył w jawę, choć czasami rozmawiał z ciemnością. Z beznadziei złej podnosił ludzi, mówił im: wznieś serce nad zło! Czasem wydaje mu się, że siedzi w dziecinnym pociągu jadącym przez kraj krzyży i chleba, a konduktor mówi mu: kupisz tutaj prawo na lewo. Wtedy myśli: byle nie do Warszawy i wysiada gdzieś w polu. Idzie sobie mrucząc: Może zbyt kochałem życie? Ale przecież życie jest nowelą, więc na pytanie - Jak się żyje? Odpowiada niezmiennie: śpiewająco! Ostatnio nie może spać. Za młody na sen włóczy się nocami z księżycem i dzięki temu... ten księżyc nie jest sam! Razem dziwią się, że brąz może być tak piękny. Rano wraca do córki i mówi: - Widzisz Marto, dziś są Twoje urodziny. Wybacz, że nie śpiewam sto lat, ale cóż, Z moim głosem, lepiej nie. Strach pomyśleć, co by było, gdyby miał ładny głos! Wybudował dom nad jeziorem, by mieć dach, pod który mogliby się schować jego przyjaciele, gdy im będzie źle. Bo chociaż najlepsze dopiero przed nami, to warto wypić za błędy na dole, by ich było mniej w nowym wieku. Więc póki co, rozdaje dary losu tym, którzy chcą go słuchać. Chce im powiedzieć, że najważniejsze jest to coś, co sprawia, jaki człowiek jest!


Na specjalną prośbę widzów, Burmistrz Gminy Kozienice Piotr Kozłowski, z okazji „Gminnego Dnia Kobiet”, zaprasza wszystkie Panie z Gminy Kozienice na dodatkowy koncert Ryszarda Rynkowskiego, który odbędzie się w dniu 9 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 15.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Partnerami wydarzenia są: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.

Wśród uczestników wydarzenia rozlosowane zostaną bony upominkowe
Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu (basen, Centrum Odnowy Biologicznej)

- pełna oferta KCRiS na stronie: www.kcris.pl

Wstęp wolny!

Uwaga: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:

   • w dniach 4 - 6 marca 2023 r. przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl),
   • od dnia 7 marca 2023 r. - do 2 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),

w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Liczba miejsc ograniczona. Koncert objęty częściową rezerwacją. Nie przyjmujemy rezerwacji grupowych.

Serdecznie zapraszamy !!!


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wydarzenia znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)