obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO

Noworoczna Gala Operetkowo-Musicalowa „W rytmie walca”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na Noworoczną Galę Operetkowo-Musicalową „W rytmie walca”, która odbędzie się w dniu 20 stycznia 2022 r. (czwartek) o godz. 17.30 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Zapisy na zajęcia, w ramach akcji „Zima w mieście - ferie 2022 z KDK”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z terenu miasta oraz Gminy Kozienice do udziału w zajęciach, w ramach akcji „Zima w mieście - ferie 2022 z KDK”, która potrwa od 31 stycznia do 13 lutego 2022 roku. W czasie ferii będzie można spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne, przy zachowaniu wszystkich reżimów sanitarnych. Nie zabraknie także seansów w kinie KDK. Zapisy na zajęcia odbywają się w dniach od 15 stycznia od godz. 10.00 do 22 stycznia 2022 r. do godz. 20.00 poprzez stronę internetową „Strefa zajęć”.
Kwesta do Skarbony Stacjonarnej na rzecz 30. Finału WOŚP
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w zbliżającym się finale WOŚP, który odbędzie się 30 stycznia 2022 r. Od 10 grudnia 2021 r., w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (w kasach KDK) stoi Skarbona Stacjonarna, do której można wrzucać swoje datki. Zbiórka potrwa do 30 stycznia 2022 r., czyli do dnia wielkiego finału.
Magazyn KDK Nr 129
Zachęcamy do lektury sto dwudziestego dziewiątego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 31 grudnia 2021 r. Kolejny Nr 130 KDK już 31 stycznia 2022 r.
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kozienicach
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 30 stycznia 2022 r. (niedziela) w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kozienicach.

Zachęcamy także do udziału w aukcjach internetowych prowadzonych przy pomocy portalu Allegro. Na licytacje trafiły m.in. gadżety przekazane przez Kozienicki Dom Kultury oraz prace plastyczne twórców z Grupy Twórczej „Vena” KDK. Licytacje potrwają do 30 stycznia 2022 r., czyli do dnia wielkiego finału.

Przypominamy także, że od 10 grudnia 2021 r., w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (w kasach KDK) stoi Skarbona Stacjonarna, do której można wrzucać swoje datki. Zbiórka potrwa do 30 stycznia 2022 r., czyli do dnia wielkiego finału.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Oliwiera Popisa z Kozienic. Nakrętki można wrzucać do specjalnego pojemnika – „gramofonu”, który znajduje się przed Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, przez całą dobę - siedem dni w tygodniu, w dniach 1 listopada 2021 r. - 31 stycznia 2022 r.
2. Konkurs na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) do udziału w 2. Konkursie na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice” (termin składania wniosków o dofinansowanie: 4-31 stycznia 2022 r., do godz. 15.00).
Teatralne podróże: opera „Carmen”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejny wyjazd z cyklu: „Teatralne podróże”. Wyjazd odbędzie się 6 lutego 2022 r. (niedziela) o godz. 15.00 do Teatru Wielkiego w Warszawie na operę pt. „Carmen” (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Zapisy przyjmowane są od godz. 11.00 dnia 15 stycznia 2022 r. (sobota) do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, zlokalizowanym na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Koncert Sławka Uniatowskiego „The Best Of” z okazji „Dnia Zakochanych”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Dnia Zakochanych”, zapraszają na koncert Sławka Uniatowskiego pt. „The Best Of”, który odbędzie się w dniu 10 lutego 2022 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Wystawa ceramiki „Zapisane ogniem” – Aleksandra i Bogusław Dobrowolscy
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy ceramiki „Zapisane ogniem” – Aleksandra i Bogusław Dobrowolscy. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 4 grudnia 2021 r. - 13 lutego 2022 r.
Wystawa „Szkice z pracowni UTW”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy „Szkice z pracowni UTW” grup fakultatywnych działających w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku KDK. Wystawę można oglądać w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 13 stycznia - 16 lutego 2022 r.
VI Regionalny Konkurs Poetycki
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają osoby dorosłe - mieszkańców powiatu kozienickiego i radomskiego - do udziału w VI Regionalnym Konkursie Poetyckim. Termin nadsyłania prac mija 1 marca 2022 r. UWAGA: Nagrody finansowe.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Social Media

Grupy artystyczne Kozienickiego Domu Kultury

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

„Konwersja Cyfrowa Domów Kultury”
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 22026739
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.