Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  „Kulturalna grupa KDK”
Uprzejmie informujemy, iż z dniem 20 marca 2020 r. z myślą o mieszkańcach Gminy Kozienice ruszyliśmy w Internecie z nową inicjatywą tj. uruchomiliśmy „Kulturalną grupę KDK” na Facebooku. To miejsce w sieci dla wszystkich sympatyków naszej placówki, osób korzystających z naszej oferty, a także ją współtworzących. Tworzymy miejsce, które będzie integrować nas wszystkich, zwłaszcza w warunkach trudnej sytuacji epidemiologicznej.
Komunikat ws. koronawirusa
Uprzejmie informujemy, iż w ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, zgodnie z wytycznymi kozienickiego gminnego sztabu zarządzania kryzysowego, od dnia 12 marca (czwartek) – do odwołania – zamknięte zostają wszystkie obiekty upowszechniania kultury, w tym m.in.: Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach.
Komunikat ws. koronawirusa
Uprzejmie przypominamy, iż Kozienicki Dom Kultury oraz nasza siedziba tj. Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach, w ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa oraz zgodnie z wytycznymi kozienickiego gminnego sztabu zarządzania kryzysowego jest nieczynne od dnia 12 marca 2020 r. (czwartek) – do odwołania. Niemniej pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej. Od dnia 17 marca 2020 r. prowadzone są dyżury, w następujących naszych działach:
 • w punkcie informacji codziennie, w godz. 9-21: tel. 48 611 07 50, kom. 731 877 337, e-mail: pit@dkkozienice.pl, kasy@dkkozienice.pl,
 • w kinie codziennie do piątku, w godz. 9-17: kom. 665 631 211, e-mail: kino@dkkozienice.pl,
 • w studiu telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka” codziennie do piątku, w godz. 9-17: tel. 48 611 07 52 lub 48 611 07 50 wew. 150, kom. 661 625 421, e-mail: kronika@dkkozienice.pl.

Konkurs plastyczny „Wielkanocne ozdoby do naszego domu”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Wielkanocne ozdoby do naszego domu”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 kwietnia 2020 r. (środa). Zgłoszenia przyjmowane są do 14 kwietnia 2020 r., do godz. 21.00.
Komunikat ws. koronawirusa
Uprzejmie informujemy, iż w ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa nadal – do odwołania – nie odbywają się żadne zajęcia organizowane przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka. Nadal zamknięte jest także kino. Odwołujemy także kolejne wydarzenia zaplanowane w dniach 26 marca – 19 kwietnia 2020 r. tj.:
 • Warsztaty plastyczne „Pisanka w CKA” (IV edycja)
 • Prezentacja rękodzieła wielkanocnego Grupy Twórczej „Vena”
 • Spotkanie autorskie z Eweliną Matuszkiewicz - promocja książki „Cudne manowce”
 • 5. spotkanie literackie z cyklu „Witryna”
 • Smykofonia - koncert dla maluszków
 • VIII Festiwal Muzyki Sakralnej im. Józefa Furmanika
25. Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”
Uprzejmie przypominamy, iż kwalifikacje wstępne do 25. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” odbędą się w dniu 28 kwietnia 2020 r. od godz. 11.00 (próby od godz. 9.00) w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

UWAGA: W ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa wydarzenie zostaje odwołane.
Magazyn KDK Nr 106
Zachęcamy do lektury sto szóstego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 31 marca 2020 r. Kolejny Nr 107 KDK już 30 kwietnia 2020 r.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Marcela Króla z Nowej Wsi. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 1 lutego do 30 kwietnia 2020 r.
XVIII Konkurs Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w XVIII Konkursie Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka odbywającym się w ramach „Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka”. Festiwal odbędzie się w Kozienicach, w dniach 28-29 sierpnia 2020 r. i poprzedzony zostanie kwalifikacjami wstępnymi, które odbędą się w dniu 31 maja 2020 r. Zgłoszeń, za pomocą interaktywnego formularza, należy dokonać wyłącznie w terminie od 2 marca 2020 r., od godz. 9.00 do 31 marca 2020 r., do godziny 23:59:59.

UWAGA: W ramach zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa, z dniem 31 marca 2020 r. dokonano zmian w obowiązującym regulaminie, m.in. został wydłużony termin zgłoszeń do 30 kwietnia 2020 r.
Komunikat ws. koronawirusa
Uprzejmie informujemy, iż w ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa nadal – do odwołania – nie odbywają się żadne zajęcia stacjonarne organizowane przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka. Nadal zamknięte jest także kino. Odwołujemy także kolejne wydarzenia zaplanowane w dniach 19-30 kwietnia 2020 r. tj.:
 • Poranek teatralny dla dzieci
 • Wernisaż wystawy fotograficznej grup fakultatywnych UTW
 • Koncert z okazji „Dnia tańca”
 • VII Spotkanie z cyklu „Kultury Świata” - Spotkanie z Kulturą Meksykańską
 • Kwalifikacje wstępne do 25. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”
 • Koncert z okazji „Dnia jazzu”
Zapraszamy do udziału w zajęciach on-line, które odbywają się za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK”. A słuchaczy naszego uniwersytetu zapraszamy na zajęcia i wykłady do grupy pn. „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury”.
Wystawa fotograficzna – Małgorzata (Gonia) Zduńczyk
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej „Sawanna – raj tracony…” – Małgorzata (Gonia) Zduńczyk. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 10 maja 2020 r.
25. Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”
Uprzejmie przypominamy, iż kwalifikacje regionalne do 25. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” odbędą się w dniu 2 czerwca 2020 r. od godz. 11.00 (próby od godz. 9.00) w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

UWAGA: W ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa wydarzenie zostaje odwołane.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie Gminy Kozienice oraz pozostałych gmin Powiatu Kozienickiego (Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów), w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna
Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka
„Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1345 (30.03-05.04.2020)
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 14806668
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.