obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO

Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część czwarta „Wycinanka ze snów” od 1 września 2021 r. do 30 września 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.
Plebiscyt „Wybieramy najpopularniejsze piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice, którzy ukończyli 13 lat, do udziału w plebiscycie „Wybieramy najpopularniejsze piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK” od dnia 21 września 2021 r. (wtorek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13 października 2021, do godz. 21.00.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 16.00.
Konkurs literacki „Cytujemy Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają młodzież w wieku 15-18 lat i dorosłych z Gminy Kozienice do udziału w konkursie literackim „Cytujemy Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK” od dnia 27 lipca 2021 r. (wtorek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 29 września 2021 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” 20 października 2021 r. o godz. 16.00.
Dzień Patrona pn. „Świat Bogusława Klimczuka” upamiętniający setną rocznicę urodzin kompozytora
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na Dzień Patrona pn. „Świat Bogusława Klimczuka” upamiętniający setną rocznicę urodzin kompozytora, który odbędzie się w dniu 21 października 2021 r. (czwartek) w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Wernisaż wystawy Mieczysława Piaska
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na wernisaż wystawy „Biały Punkt - Czarny Punkt stąd aż po horyzont” Mieczysława Piaska, który odbędzie się w dniu 22 października 2021 r. (piątek) o godz. 17.00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Wernisaż wystawy pokonkursowej „Kozienice w fotografii – retrospekcja”
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Franciszek Subocz zapraszają na wernisaż wystawy pokonkursowej „Kozienice w fotografii – retrospekcja”, który odbędzie się w dniu 27 października 2021 r. (środa), o godz. 17.00 w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Magazyn KDK Nr 126
Zachęcamy do lektury sto dwudziestego szóstego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 30 września 2021 r. Kolejny Nr 127 KDK już 31 października 2021 r.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację i leczenie Mai Kultys z Holendrów Kozienickich. Nakrętki można wrzucać do specjalnego pojemnika – „gramofonu”, który znajduje się przed Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, przez całą dobę - siedem dni w tygodniu, w dniach 1 sierpnia - 31 października 2021 r.
Realizacja wybranych inicjatyw lokalnych, w ramach konkursu „Nasza kultura w Gminie Kozienice”
Uprzejmie przypominamy, iż w okresie od 1 września do 10 listopada 2021 r. na terenie Gminy Kozienice realizowane są inicjatywy lokalne mieszkańców, w ramach projektu pn. „Nasza kultura w Gminie Kozienice”. Realizacja inicjatyw odbywa się we współpracy z Kozienickim Domem Kultury im. Bogusława Klimczuka, który jest organizatorem całego projektu.
Teatralne podróże: spektakl pt. „Przyjemność z dostawą”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejny wyjazd, w nowym sezonie artystycznym, z cyklu: „Teatralne podróże”. Wyjazd odbędzie się 13 listopada 2021 r. (sobota) o godz. 12.30 do Teatru „Komedia” w Warszawie na spektakl pt. „Przyjemność z dostawą” (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Zapisy przyjmowane są od godz. 10.00 dnia 9 października 2021 r. (sobota) do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, zlokalizowanym na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
XII Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka uprzejmie informują, iż XII Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok” odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 r. (czwartek) od godz. 10.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29 (termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 19 listopada 2021 r.)
Wystawa pokonkursowa „Kozienice w fotografii – retrospekcja”
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Franciszek Subocz zapraszają do obejrzenia wystawy pokonkursowej „Kozienice w fotografii – retrospekcja”. Wystawę można oglądać w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do dnia 30 listopada 2021 r.
Wystawa Mieczysława Piaska
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy „Biały Punkt - Czarny Punkt stąd aż po horyzont” Mieczysława Piaska. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 23 października - 5 grudnia 2021 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Social Media

Grupy artystyczne Kozienickiego Domu Kultury

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedziArchiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 21077540
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.