obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

Kronika Kozienicka

Kawiarnia

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Miss Polski

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

Facebook-bok

Instagram

YouTube-bok

BIP-bok

RODO

Komunikat ws. SARS-CoV-2
Uprzejmie informujemy, iż w związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, w dniach 07-29 listopada 2020 r., Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach jest nieczynne (zamknięte jest także kino). W ww dniach wszystkie zajęcia organizowane przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka są odwołane. Dodatkowo nie odbędą się następujące wydarzenia zaplanowane w tym okresie:
  • Wyjazd z cyklu„Teatralne podróże” - spektakl pt. „Upiór w kuchni”
  • Poranek teatralny dla dzieci „Koziołek Matołek wyrusza w świat”
  • XII Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok”

Niemniej pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej. W dniach 07-29 listopada 2020 r., prowadzone są dyżury, w następujących naszych działach:
Magazyn KDK Nr 114
Zachęcamy do lektury sto czternastego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 31 października 2020 r. Kolejny Nr 115 KDK już 30 listopada 2020 r.
Powszechny Spis Rolny 2020
Już wkrótce w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. Oto odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tym ważnym badaniem.
Konkurs plastyczny „Rodzinne kadry z czasów pandemii”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rodzinne kadry z czasów pandemii”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 13 listopada 2020 r. (piątek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 29 listopada 2020 r., do godz. 21.00.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 4 grudnia 2020 r. o godz. 15.00.
Konkurs na baśń „Dawno, dawno temu … i trochę później w Kozienickim Domu Kultury…”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie na baśń „Dawno, dawno temu… i trochę później w Kozienickim Domu Kultury…”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 18 listopada 2020 r. (środa). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 2 grudnia 2020 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 6 grudnia 2020 r. o godz. 15.00.
Konkurs plastyczny „Zakoloruj maskę z #naszczęścieKDK”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Zakoloruj maskę z #naszczęścieKDK”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 19 listopada 2020 r. (czwartek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 1 grudnia 2020 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 7 grudnia 2020 r. o godz. 15.00.
„Turniej jednego wiersza”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie literackim „Turniej jednego wiersza”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 12 listopada 2020 r. (czwartek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 23 listopada 2020 r., do godz. 12.00, a wybór zwycięzcy konkursu pozostawiamy naszym mieszkańcom.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 30 listopada 2020 r. o godz. 15.00.

Uwaga! Zmiana terminów:
  • Termin nadsyłania nagrań został przedłużony do 30 listopada 2020 r., do godz. 21.00.
  • Wszystkie nagrania zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 1 grudnia 2020 r.
  • Głosowanie trwa do dnia 6 grudnia 2020 r. do godz. 21.00.
  • Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 8 grudnia 2020 r. o godz. 15.00.

Konkurs fotograficzny „Kozienice i pandemia”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Kozienice i pandemia”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 23 listopada 2020 r. (poniedziałek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 7 grudnia 2020 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 11 grudnia 2020 r. o godz. 15.00.
Komunikat ws. SARS-CoV-2
Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z przedstawionym kompleksowym planem działania na nadchodzący czas „100 dni solidarności w walce z COVID-19”, w dniach 28 listopada - 27 grudnia 2020 r., Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach jest nieczynne (zamknięte jest także kino). W ww dniach wszystkie zajęcia stacjonarne organizowane przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka są odwołane. Dodatkowo nie odbędą się wydarzenia zaplanowane w tym okresie.

Wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice zapraszamy do „Kulturalnej grupy KDK” na Facebooku - miejsca, które integruje nas wszystkich, zwłaszcza w warunkach trudnej sytuacji epidemiologicznej. W grupie tej, publikowane są specjalne materiały dla naszych sympatyków. Naszych słuchaczy UTW zapraszamy dodatkowo do grupy „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury”, gdzie prowadzone są wykłady on-line.

Cały czas pozostajemy także do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej. Dyżury prowadzimy w następujących naszych działach:
Wystawa malarstwa „Cyrk i dziewczyna” – Honorata Drążyk
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy malarstwa „Cyrk i dziewczyna” – Honorata Drążyk. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 7 listopada 2020 r. - 15 stycznia 2021 r.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Oliwiera Popisa z Kozienic. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 2 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie Gminy Kozienice oraz pozostałych gmin Powiatu Kozienickiego (Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów), w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna
Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka
„Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1378 (16-22.11.2020)


Serwis Sportowy
Telewizja lokalna
Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka
„Kronika Kozienicka”
zaprasza na
SERWIS SPORTOWY - wydanie 1378 (16-22.11.2020)
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 17654845
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.