Strona główna             O nas             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt             Partnerzy      
  


LATO w MIEŚCIE - WAKACJE 2017 z KDK
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w akcji LATO w MIEŚCIE - WAKACJE 2017 z KDK, która potrwa od 26 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku. W czasie wakacji będzie można spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Nie zabraknie także seansów w kinie.
Repertuar kina na Tydzień 85
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zaprasza do KINA KDK. W repertuarze Tygodnia 85 (23-28 czerwca 2017 r.) trzy filmy na naszym ekranie, w tym dwa nowe.
Magazyn KDK Nr 68
Zachęcamy do lektury sześćdziesiątego ósmego numeru magazynu kulturalnego KDK z dnia 31 maja 2017 r. Kolejny Nr 69 KDK już 30 czerwca 2017 r.
XV Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Komornickiej (termin składania prac upływa 30 czerwca 2017 r.)
NOC ŚWIĘTOJAŃSKA
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przy współpracy z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu serdecznie zapraszają na imprezę plenerową NOC ŚWIĘTOJAŃSKA, która odbędzie się w dniu 30 czerwca 2017 r. od godz. 20.00 na nabrzeżu nad Jeziorem Kozienickim (teren Ośrodka Rekreacji i Turystyki, ul. Bohaterów Studzianek 30).
Projekt FOTO-IGRASZKI Z KULTURĄ
Grupa Foto-Kreatywni oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w projekcie FOTO-IGRASZKI Z KULTURĄ W POWIECIE KOZIENICKIM. Wyślij do nas zdjęcie, które będzie nawiązywać do tematu „Kultura”. Weź udział w wyjątkowej wystawie i zdobądź nagrody! Termin nadsyłania prac: od 1 czerwca do 23 lipca 2017 r.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Mai Kultys z Holendrów Kozienickich. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 1 maja do 31 lipca 2017 r.
Wystawa pn. Retrospektywa plenerów w Garbatce-Letnisku
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy pn. Retrospektywa plenerów w Garbatce-Letnisku. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 28 sierpnia 2017 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie miasta i gminy Kozienice oraz na terenie całego powiatu kozienickiego, w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1199 (12-18.06.2017)


Serwis Sportowy
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
SERWIS SPORTOWY - wydanie 1199 (12-18.06.2017)


Rozmowa z…
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na wywiad z cyklu „Rozmowa z…”
Rozmowa z Pawłem Kowalskim - oficerem prasowym KP PSP w Kozienicach (13.06.2017)
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 7324751
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.