Strona główna             O nas             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt             Partnerzy      
  


Repertuar kina na Tydzień 80
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zaprasza do KINA KDK. W repertuarze Tygodnia 80 (19-24 maja 2017 r.) cztery filmy, w tym PREMIERA OGÓLNOPOLSKA „Jutro będziemy szczęśliwi”.
Zakończenie Roku Kulturalnego 2016/2017
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na pokaz cyrkowy, który odbędzie się w dniu 25 maja 2017 r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), z okazji zakończenia roku kulturalnego 2016/2017.
Teatralne podróże PHANTOM - UPIÓR W OPERZE
Uprzejmie przypominamy, iż ostatni w tym sezonie wyjazd z cyklu: TEATRALNE PODRÓŻE do Teatru MUZYCZNEGO w Lublinie na spektakl pt. PHANTOM - UPIÓR W OPERZE odbędzie się 26 maja 2017 r. (piątek) o godz. 15.00 z zatoki autobusowej na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”.
Konkurs Piosenki WYGRAJ SUKCES (kwalifikacje regionalne)
Uprzejmie przypominamy, iż kwalifikacje regionalne do 22. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES odbędą się w dniu 29 maja 2017 roku od godz. 11.00 (próby od godz. 9.00) w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Magazyn KDK Nr 67
Zachęcamy do lektury sześćdziesiątego siódmego numeru magazynu kulturalnego KDK z dnia 30 kwietnia 2017 r. Kolejny Nr 68 KDK już 31 maja 2017 r.
UWAGA - sprzedaż
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przeznacza do sprzedaży używaną skrzynię transportową oraz używane lampy Eurolite LED Flood Light 432/10 RGB (4 sztuki).
DNI PUSZCZY KOZIENICKIEJ 2017
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przy wsparciu Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu zapraszają w dniach 2 - 3 czerwca 2017 r. na DNI PUSZCZY KOZIENICKIEJ 2017.
Wystawa malarstwa Krzysztofa Nowaka
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy malarstwa Krzysztofa Nowaka pt. Pod jednym Słońcem. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 6 czerwca 2017 r.
Turniej CITY BREAKERS
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza serdecznie wszystkich, których pasją jest taniec break dance, zarówno osoby zajmujące się tym rodzajem tańca, a także jego sympatyków, do wzięcia udziału w IV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA BREAK DANCE „KOZIENICE CITY BREAKERS”, który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2017 roku w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim przy ul. Bohaterów Studzianek 30.
XV Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Komornickiej (termin składania prac upływa 30 czerwca 2017 r.)
INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA TOWARZYSKIEGO dla par
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA TOWARZYSKIEGO dla par. Zajęcia odbywają się w sali tanecznej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, w uzgodnionych z parą terminach.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Mai Kultys z Holendrów Kozienickich. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 1 maja do 31 lipca 2017 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie miasta i gminy Kozienice oraz na terenie całego powiatu kozienickiego, w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1195 (15 -21.05.2017)


Serwis Sportowy
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
SERWIS SPORTOWY - wydanie 1195 (15 -21.05. 2017)


Rozmowa z…
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na wywiad z cyklu „Rozmowa z…”
Rozmowa z Mariuszem Kuryłkiem - tenisistą stołowym Energii Kozienice (16.05.2017)
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 7129913
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.