obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

Kronika Kozienicka

Kawiarnia

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Miss Polski

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

Facebook-bok

Instagram

YouTube-bok

BIP-bok

RODO


      

Archiwum wiadomości
Strona: z 227

2020-10-22
Ogłoszenie
Informujemy, że w dniu 20 października 2020 r. garaż podziemny Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach będzie wyłączony z użytkowania, a wjazd zamknięty. Utrudnienia spowodowane są rozpoczęciem prac związanych z budową zadaszenia wjazdu do garażu. W tych dniach zapraszamy na parkingi sąsiadujące z instytucją znajdujące się przy ul. Legionów i przy ul. Sosnowej oraz parkingu zlokalizowanego przy Krytej Pływalni „Delfin”. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA: Termin prac zostaje przedłużony, a garaż podziemny wyłączony z użytkowania także 21 października 2020 r.

2020-10-19
Smykofonia - koncert dla maluszków „Roztańczony kwartet”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na pierwsze w nowym sezonie spotkanie z cyklu: „Smykofonia - koncert dla maluszków”. Koncert pt. „Roztańczony kwartet” odbędzie się w dniu 18 października 2020 r. (niedziela) o godz. 13.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

2020-10-19
Wernisaż wystawy fotografii „Razem z Gminą Kozienicką”
Narodowe Centrum Kultury, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz grupa „Wiktoria Krekora - W grupie siła” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) na wernisaż wystawy fotografii „Razem z Gminą Kozienicką”, w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, który odbędzie się w dniu 18 października 2020 r. (niedziela) o godz. 15.00 w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

2020-10-18
Koncert zespołu „Stare Konie”
Narodowe Centrum Kultury, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Stowarzyszenie „Przystanek Inicjatywa” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) na koncert zespołu „Stare Konie”, w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, który odbędzie się w dniu 17 października 2020 r. (sobota) o godz. 18.00 w Kawiarni Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29.

2020-10-13
Inauguracja inicjatywy „Kobieto ! Puchu marny ! – czy aby na pewno ?”
Narodowe Centrum Kultury, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Grupa nieformalna z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) na inaugurację inicjatywy „Kobieto ! Puchu marny ! – czy aby na pewno ?”, w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, która odbędzie się w dniu 12 października 2020 r. (poniedziałek) o godz. 11.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29.

2020-10-12
Poranek teatralny dla dzieci „Skacząca Królewna”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. „Skacząca Królewna” zaprezentują aktorzy z Teatru „Prima” z Warszawy. Spotkanie z teatrem odbędzie się w dniu 11 października 2020 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

2020-10-12
5. Urodziny Centrum Kulturalno-Artystycznego i Kina KDK
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, Mediateka - Filia nr 8 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego oraz Szkoła Muzyczna I stopnia w Kozienicach serdecznie zapraszają na 5. Urodziny Centrum Kulturalno-Artystycznego i Kina KDK, które odbędą się w dniu 11 października 2020 r. Dla odwiedzających w tym dniu CKA, przygotowano pamiątkowe upominki.

UWAGA: W związku z reżimem sanitarnym obowiązującym w żółtych strefach od soboty, 10 października, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadza zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych.

Wszystkich uczestników „5. Urodzin Centrum Kulturalno-Artystycznego i Kina KDK” prosimy o zasłanianie ust i nosa, dezynfekcję rąk (płyn do dezynfekcji jest dostępny w wielu punktach CKA) oraz utrzymywanie dystansu społecznego.

Równocześnie informujemy, iż w trakcie wydarzenia nastąpią niewielkie zmiany programowe.


2020-10-09
XXIV Międzynarody Festiwal Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia
Fundacja Ars Antiqua Radomiensis, Gmina Kozienice oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Dawnej im. Mikołaja z Radomia, zapraszają na koncert „Radomskiego Zespołu Sentymentalnego” pt. „Popularne pieśni od renesansu do XIX wieku”, który odbędzie się w dniu 8 października 2020 r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

2020-10-07
Magazyn KDK Nr 112
Zachęcamy do lektury sto dwunastego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 30 września 2020 r. Kolejny Nr 113 KDK już 7 października 2020 r. - wydanie specjalne.

2020-10-06
Procedury bezpieczeństwa w CKA
Uprzejmie informujemy, iż w związku z pandemią koronawirusa i obowiązującym na terenie całego kraju reżimem sanitarnym, osoby odwiedzające Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach, zobowiązane są do przestrzegania procedury bezpieczeństwa w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w trakcie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Obowiązują m.in. nakaz zakrywania ust i nosa (maseczki lub przyłbice), dezynfekcji rąk (płyn do dezynfekcji jest dostępny w wielu punktach CKA) oraz utrzymywanie dystansu co najmniej 1,5 metrów, pomiędzy poszczególnymi osobami.

Pełna treść procedury bezpieczeństwa jest dostępna TUTAJ: www.dkkozienice.pl/zalaczniki/9590/Zalacznik%20nr%201_aktualizacja(2020.08.19).pdf
   Liczba odwiedzin: 17372556
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.