obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


      

Archiwum wiadomości
Strona: z 231

2021-01-16
Zima w mieście - ferie 2021 z KDK w Internecie
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z terenu miasta oraz gminy Kozienice do udziału w zajęciach on-line, w ramach akcji „Zima w mieście - ferie 2021 z KDK w Internecie”, która potrwa od 4 do 15 stycznia 2021 roku. Zajęcia feryjne będą prowadzone za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK”, a w razie potrzeby również przy pomocy platformy Zoom.

2021-01-16
Zabawa feryjna „Sekrety CKA”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają mieszkańców z terenu miasta oraz gminy Kozienice do udziału w zabawie feryjnej „Sekrety Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach”, która potrwa od 4 do 15 stycznia 2021 roku. Będzie miała formę kart z kalendarza, oznaczonych wybranymi datami, kryjących istotne informacje dotyczące zabawy. Tego u nas jeszcze nie było!!!

2021-01-12
Komunikat ws. Mediateki
Uprzejmie informujemy, iż z dniem 4 stycznia 2021 r. (poniedziałek) otwarte zostało Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach, ale tylko w części dotyczącej Mediateki tj. filii nr 8 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego. Otwarte jest tylko wejście główne do obiektu zlokalizowane od strony ul. Warszawskiej, w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00 (za wyjątkiem 6 stycznia - Święto Trzech Króli).

Równocześnie przypominamy, iż do dnia 17 stycznia 2021 r. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka - zgodnie z decyzją rządu - nadal pozostaje nieczynny.


Wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice zapraszamy do „Kulturalnej grupy KDK” na Facebooku - miejsca, które integruje nas wszystkich, zwłaszcza w warunkach trudnej sytuacji epidemiologicznej. W grupie tej, w dniach 4-15 stycznia 2021 r. odbywają się zajęcia on-line, w ramach akcji „Zima w mieście - ferie 2021 z KDK w Internecie”, a także prowadzona jest zabawa feryjna pn. „Sekrety Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach”.

Naszych słuchaczy UTW zapraszamy dodatkowo do grupy „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury”, gdzie od dnia 20 stycznia 2021 r. - po przerwie świąteczno-feryjnej - wznowione zostaną wykłady on-line.

Cały czas pozostajemy także do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej. Dyżury prowadzimy w punkcie informacji: tel. 48 611 07 50, kom. 731 877 337, e-mail: pit@dkkozienice.pl, kasy@dkkozienice.pl.

2021-01-01
Zdrowych Świąt
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2021 Roku życzymy Państwu przede wszystkim nadziei oraz własnego skrawka słonecznego nieba, zadumy nad płomieniem świecy i filiżanki dobrej, pachnącej kawy wypitej z bliskimi, nieustającego zachwytu nad pięknem poezji, muzyki, sztuki oraz wiary w lepsze jutro. Odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, mnóstwa chwil wypełnionych radością, miłością i wspomnieniami. ZDROWYCH ŚWIĄT!

2021-01-01
Komunikat ws. SARS-CoV-2
Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z decyzją rządu etap odpowiedzialności, który został rozpoczęty 28 listopada 2020 r., zostaje przedłużony do 17 stycznia 2021 r. W związku z powyższym Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach nadal pozostaje nieczynne (zamknięte jest także kino). Wszystkie zajęcia stacjonarne organizowane przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka są odwołane. Dodatkowo nie odbędą się wydarzenia stacjonarne zaplanowane w tych terminach.

Wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice zapraszamy do „Kulturalnej grupy KDK” na Facebooku - miejsca, które integruje nas wszystkich, zwłaszcza w warunkach trudnej sytuacji epidemiologicznej. W grupie tej, publikowane są specjalne materiały dla naszych sympatyków.

Naszych słuchaczy UTW zapraszamy dodatkowo do grupy „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury”, gdzie prowadzone są m.in. wykłady on-line.

Cały czas pozostajemy także do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej. Dyżury prowadzimy w następujących naszych działach:

2020-12-31
Magazyn KDK Nr 115
Zachęcamy do lektury sto piętnastego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 30 listopada 2020 r. Kolejny Nr 116 KDK już 31 grudnia 2020 r.

2020-12-28
Komunikat ws. SARS-CoV-2
Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z przedstawionym kompleksowym planem działania na nadchodzący czas „100 dni solidarności w walce z COVID-19”, w dniach 28 listopada - 27 grudnia 2020 r., Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach jest nieczynne (zamknięte jest także kino). W ww dniach wszystkie zajęcia stacjonarne organizowane przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka są odwołane. Dodatkowo nie odbędą się wydarzenia zaplanowane w tym okresie.

Wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice zapraszamy do „Kulturalnej grupy KDK” na Facebooku - miejsca, które integruje nas wszystkich, zwłaszcza w warunkach trudnej sytuacji epidemiologicznej. W grupie tej, publikowane są specjalne materiały dla naszych sympatyków. Naszych słuchaczy UTW zapraszamy dodatkowo do grupy „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury”, gdzie prowadzone są wykłady on-line.

Cały czas pozostajemy także do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej. Dyżury prowadzimy w następujących naszych działach:

2020-12-24
Konkurs wokalny „Rodzinne śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie wokalnym „Rodzinne śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 9 grudnia 2020 r. (środa). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 grudnia 2020 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 23 grudnia 2020 r. o godz. 15.00.

2020-12-23
Konkurs fotograficzny „Kozienice zimą – kiedyś i dziś”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Kozienice zimą – kiedyś i dziś”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 11 grudnia 2020 r. (piątek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 grudnia 2020 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 22 grudnia 2020 r. o godz. 15.00.

2020-12-23
Warsztaty plastyczne on-line „Gwiazda z papieru”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice na warsztaty plastyczne on-line „Gwiazda z papieru”, które odbędą się w dniu 22 grudnia 2020 r. o godz. 14.00 za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK”.   Liczba odwiedzin: 18274406
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.