obraz nagłówka
     Strona główna           Działalność           Kalendarz Imprez           KUP BILET           Galeria           Kontakt / O nas           Partnerzy           Deklaracja dostępności     
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Wystawy / ARCHIWUM /    

2013.01.16-2013.04.07 - Wystawa „Ziemia kozienicka w rysunku i malarstwie” Janusza Karasia
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na wystawę „Ziemia kozienicka w rysunku i malarstwie” Janusza Karasia. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 18 stycznia 2013r. (piątek) o godz. 17.00 w Galerii Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).
    Janusz Karaś mieszka w Kozienicach. Z wykształcenia jest technikiem, artystą z potrzeby ducha. Interesuje się malarstwem, rysunkiem i rzeźbą. Tworzy głównie obrazy olejne, ale również rysunki wykonane węglem, ołówkiem i pastelami. Tematem jego prac są pejzaże, sceny rodzajowe, martwa natura, obrazy sakralne, historyczne oraz portrety.

    Artysta pasjonuje się też historią, przede wszystkim historią ziemi kozienickiej. Owocem tej pasji jest już druga książka "Kozienickie opowieści cz. II", która zostanie zaprezentowana w czasie wernisażu.

    Na wystawie w Kozienickim Domu Kultury obejrzymy obrazy olejne i rysunki przedstawiające ziemię kozienicką.


Wystawa czynna do 7 kwietnia 2013r.
Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)   Liczba odwiedzin: 23411149
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.