Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2014.10.04 - III KOZIENICKI DZIEŃ ŚMIECHU – III Kozienicki Slam Kabaretowy
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na III KOZIENICKI DZIEŃ ŚMIECHU, czyli nielimitowaną dawkę śmiechu i dobrej zabawy, który odbędzie się w dniu 4 października 2014r. (sobota) o godz. 17.00 w sali widowiskowej Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8). W PROGRAMIE:
 • III Kozienicki Slam Kabaretowy Do udziału w slamie zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozbawić publiczność i przy okazji zgarnąć nagrodę pieniężna!!! Slam jest formą konkursu - pojedynku - podczas którego każdy chętny może zaprezentować dowolną formę prezentacji kabaretowej. Rolę jury pełni publiczność i interakcja między występującymi, a publicznością jest tu pierwszoplanowa - tworzy niepowtarzalną atmosferę. To publiczność wyłania najlepszego slamera wieczoru. Zasady:
  • każdy uczestnik (lub grupa) prezentuje program kabaretowy
  • w każdym etapie występuje maksymalnie przez 3 minuty
  • teksty mogą być mówione, śpiewane lub rapowane
  • slam dzieli się na 3 etapy - w każdym z nich o wynikach decyduje publiczność
  • uczestnik musi być przygotowany do prezentacji kilku tekstów (co najmniej 3), w przypadku kwalifikacji do kolejnych etapów
  • w slamie może wystąpić każdy zgłaszający chęć uczestnictwa mailem (slam@dkkozienice.pl), zgłaszając się przed rozpoczęciem imprezy lub w trakcie trwania pierwszego etapu slamu (zgłaszając swój udział e-mailem w temacie wpisz slam kabaretowy, w treści: imię, nazwisko (lub nazwę grupy) i kilka zdań o sobie (lub grupie))
  • NAGRODA: 400 zł dla zwycięzcy
 • Monolog Juliana Tuwima „Legenda Wieniawskiego” Wystąpi ŁUKASZ JARZYŃSKI - aktor, reżyser, instruktor teatralny związany z wieloma teatrami w Polsce, m.in. z: Teatrem Wierszalin, Teatrem Guliwer w Warszawie, Teatrem Gry i Ludzie w Katowicach, Teatrem Form Wielu w Płocku, Teatrem Powszechnym w Radomiu. Monolog Juliana Tuwima „Legenda Wieniawskiego” pochodzi ze spektaklu „Tuwim i inni w sałatce” zrealizowany w Teatrze w Kłodzku. Utwór przedstawiony będzie w nawiązaniu do form kabaretowych z dwudziestolecia międzywojennego.
Bilet wstępu 5 zł do nabycia w Kozienickim Domu Kultury, w dniu imprezy. Dla pierwszych 50 osób bilet w cenie 2 zł. Slamerzy wstęp gratis !!! Szczegółowe informacje pod nr tel. 48 611 07 50 i w Kozienickim Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).
Zapraszamy do wspólnej zabawy! Czekamy na Was – pojawiajcie się zarówno w roli slamerów, jak i publiczności !