Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2015.04.15 - WIECZÓR TEATRALNY grup z KDK
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na WIECZÓR TEATRALNY, z udziałem grup działających w placówce, który odbędzie się w dniu 15 kwietnia 2015r. (środa) od godz. 18.30 w sali widowiskowej Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).
  W PROGRAMIE
  • przedstawienie „Krzesło” grupy teatralnej „Za 15 Kwadrans”
    „Krzesło” - każdy człowiek ma w sobie nieskończone pokłady wyobraźni. Dzieci klas IV-VI tworzące grupę „Za 15 kwadrans” popuściły jej wodzę i stworzyły krótkie przedstawienie, gdzie głównym bohaterem jest właśnie zwykłe krzesło. Czemu może służyć ten zwykły przedmiot codziennego użytku?
  • przedstawienie „Ambaras w bajkowym lesie” grupy teatralnej „Młodzieżowy Teatr Vanitas”
    „Ambaras w bajkowym lesie” - nietypowa bajka, którą opracowała grupa „Vanitas” tworzona przez młodzież szkół gimnazjalnych i średnich. Co by było gdyby Czerwony Kapturek, Kot w Butach, Krasnoludki, Jaś i Małgosia i inni bohaterowie bajek za sprawą pomyłki znaleźli się w jednej? Historia niekoniecznie dla najmłodszych.
  • przedstawienie improwizowane „Prosta historia” młodzieżowej grupy improwizacyjnej „Apetyczne Krasnoludy z Kosmosu”
    „Prosta historia” - to spektakl, którego tytuł może mylić ponieważ „Apetyczne Krasnoludy z Kosmosu” stworzą go od początku do końca na oczach publiczności. Będzie to więc od początku do końca improwizowany, do którego inspirację grupa weźmie od zgromadzonej publiczności.
  Wszystkie grupy działają w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pod opieką aktora i pedagoga - Radosława Mazura.
Wstęp wolny!!!
  Serdecznie zapraszamy!
Zdjęcia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU