Strona główna             O nas             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt             Partnerzy      
     Działalność / Kino KDK /    

Zapowiedzi filmowe
Przygotuj do druku    

Aktualny repertuar KINA na stronie: ...czytaj więcej...

Już niebawem na naszym ekranie...
„Potworna rodzinka” w naszym kinie od 20 października 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:Happy Family
GATUNEK:Animacja
PRODUKCJA:USA, Niemcy
DŁUGOŚĆ:1 godz. 35 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 6
REŻYSERIA:Holger Tappe
OBSADA:
OPIS:Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów.
Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne.
Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Wishbone’owie zostali zamienieni w potwory!
Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!
DYSTRYBUTOR:Monolith Films
PREMIERA:20 października 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Ach śpij kochanie” w naszym kinie od 20 października 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:
GATUNEK:Thriller, romans
PRODUKCJA:Polska
DŁUGOŚĆ:1 godz. 37 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Krzysztof Lang
OBSADA:Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Tomasz Schuchardt, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Karolina Gruszka, Katarzyna Warnke, Arkadiusz Jakubik, Izabela Kuna, Jerzy Trela, Ireneusz Czop
OPIS:Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem.
To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.
DYSTRYBUTOR:Monolith Films
PREMIERA:20 października 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Na układy nie ma rady” w naszym kinie 24 października 2017 r., w ramach cyklu „Kino dla seniora” - seans otwarty dla wszystkich widzów od lat 15
ORYGINALNY TYTUŁ:
GATUNEK:Komedia obyczajowa
PRODUKCJA:Polska
DŁUGOŚĆ:1 godz. 40 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Krzysztof Rurka
OBSADA:Grzegorz Małecki, Katarzyna Glinka, Michał Milowicz, Piotr Polk, Jan Wieczorkowski
OPIS:Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady…
DYSTRYBUTOR:Kino Świat
PREMIERA:8 września 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Rock Dog. Pies ma głos!” w naszym kinie 29 października 2017 r., w ramach cyklu „Poranek filmowy dla dzieci”
ORYGINALNY TYTUŁ:Rock Dog
GATUNEK:Animacja
PRODUKCJA:USA, Chiny
DŁUGOŚĆ:1 godz. 30 min.
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Ash Brannon
OBSADA:
OPIS: Bono należy do dumnej rasy mastifów tybetańskich. Jego ojciec bardzo chce, aby wstąpił w szeregi elitarnej straży, która strzeże osady przed stadem żarłocznych wilków. Ale kiedy pewnego dnia w łapy Bono trafia radio, wyrzucone z samolotu i młody pies po raz pierwszy słyszy dźwięki rock’n’rolla, już wie, jakie jest jego przeznaczenie. Przekonuje ojca, by dał mu szansę i rusza do wielkiego miasta, aby spełnić marzenie i zostać gwiazdą rocka.
DYSTRYBUTOR:Kino Świat
PREMIERA:14 lipca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„TO” w naszym kinie 31 października 2017 r., w ramach akcji „Halloween-wieczór z horrorem”
ORYGINALNY TYTUŁ:It
GATUNEK:Horror
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:2 godz. 15 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Andres Muschietti
OBSADA:Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard,Wyatt Oleff, Chosen, Jack Dylan Grazer, Nicholas Hamilton
OPIS:Kiedy w mieście Derry w stanie Maine zaczynają znikać dzieci, grupa dzieciaków musi stawić czoła swoim największym lękom. Na ich drodze staje nikczemny klaun o imieniu Pennywise, który zapisał się na kartach historii jako morderca lubujący się w zadawaniu bólu. Film oparty jest na motywach niezwykle popularnej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci.
DYSTRYBUTOR:Warner Bros Polska
PREMIERA:8 września 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:


   Liczba odwiedzin: 7973819
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.