Strona główna             O nas             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt             Partnerzy      
     Działalność / Kino KDK /    

Zapowiedzi filmowe
Przygotuj do druku    

Aktualny repertuar KINA na stronie: ...czytaj więcej...

Już niebawem na naszym ekranie...
„Super Spark: Gwiezdna misja” w naszym kinie od 1 września 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:Spark: A Space Tail
GATUNEK:Animowany
PRODUKCJA:Kanada, Korea Południowa
DŁUGOŚĆ:1 godz. 36 min.
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Aaron Woodley
OBSADA:
OPIS:Twórcy filmu „Gang Wiewióra” zapraszają na wielką, międzyplanetarną, przygodę! Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii - Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark. Wraz z przyjaciółmi: Vix i Chunkiem wyruszają, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!
DYSTRYBUTOR:Best Film
PREMIERA:1 września 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Obdarowani” w naszym kinie od 1 września 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:Gifted
GATUNEK:Dramat
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 41 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Marc Webb
OBSADA:Chris Evans , Mckenna Grace , Lindsay Duncan , Jenny Slate , Octavia Spencer
OPIS:Najnowszy film Marca Webba, reżysera „500 dni miłości”. Frank Adler to samotny mężczyzna, który mieszka w małym miasteczku na Florydzie i wychowuje „genialne dziecko” – swą wybitnie uzdolnioną siostrzenicę Mary. Frank pragnie, aby Mary uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka Evelyn ma inne plany – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce, rozdzielając tym samym Franka i Mary. Evelyn ma po swej stronie całą armię prawników, podczas gdy Frank może liczyć tylko na dwie osoby: życzliwą mu gospodynię, Robertę i nauczycielkę Mary, Bonnie, z którą zaczyna łączyć go uczucie. Wkrótce uświadamia sobie, że podobnie, jak wybitne zdolności są darem losu dla Mary, tak pojawienie się dziewczynki w jego życiu jest darem dla niego samego.
DYSTRYBUTOR:Imperial - Cinepix
PREMIERA:18 sierpnia 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Marsz Pingwinów 2: Przygoda na krańcu świata” w naszym kinie od 8 września 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:L empereur
GATUNEK:Dokumentalny, Familijny, Przygodowy
PRODUKCJA:Francja
DŁUGOŚĆ:1 godz. 24 min.
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Luc Jacquet
OBSADA:
OPIS:Wyjątkowy film nagrodzonego Oscarem za „Marsz pingwinów” Luca Jacqueta. Najnowsze dzieło utalentowanego reżysera wypełnione jest unikalnymi ujęciami pięknego świata arktycznej przyrody, które zostały zrealizowane przy pomocy najnowocześniejszej technologii: kamer filmujących w jakości 4K, łodzi podwodnych i dronów. Wypełniona przygodami podróż stada pingwinów pośród zapierających dech krajobrazów jeszcze nigdy nie była tak fascynująca i bliska na wyciągnięcie ręki!
Pokryta lodem Antarktyka tętni życiem. Młody pingwin przygotowuje się na swoją pierwszą w życiu wielką wędrówkę. Tajemniczy instynkt prowadzi te niezwykłe ptaki w nieznaną podróż, która potrwa dziesiątki dni. Pod czujną opieką swojego 45-letniego opiekuna ze stada rozpoczyna się największa przygoda życia niedoświadczonego pingwina. Kamery będą bacznie śledzić uważnie jego zmagania, wątpliwości oraz wielkie wyzwania, jakie czekają go podczas wędrówki.
DYSTRYBUTOR:Kino Świat
PREMIERA:8 września 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Na pokuszenie” w naszym kinie od 8 września 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:The Beguiled
GATUNEK:Thriller
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 31 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Sofia Coppol
OBSADA:Nicole Kidman, Elle Fanning, Kirsten Dunst, Colin Farrell
OPIS:Uwodzicielska adaptacja powieści Thomasa Cullinana w reżyserii słynnej scenarzystki i reżyserki Sofii Coppoli. Historia dzieje się w czasach Wojny Secesyjnej w jednej z południowych szkół dla dziewcząt. Młode kobiety opiekują się rannym żołnierzem wroga. Wraz ze stopniowym, powolnym powrotem mężczyzny do zdrowia dom zaczyna wypełniać napięcie seksualne i nieoczekiwana rywalizacja, która każe dziewczętom łamać wszelkie tabu i zmieniać rzeczywistość wokół nich.
Podczas 70. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes Sofia Coppola została wyróżniona nagrodą za najlepszą reżyserię. To pierwsza od 1961 roku nagroda w tej kategorii, która została przyznana kobiecie.
DYSTRYBUTOR:UIP
PREMIERA:1 września 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Annabelle: Narodziny zła” w naszym kinie 9 września 2017 r., w ramach akcji „Wieczór z horrorem”
ORYGINALNY TYTUŁ:Annabelle: Creation
GATUNEK:Horror
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 49 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:David Sandberg
OBSADA:Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson, Philippa Anne Coulthard, Grace Fulton, Lou Lou Safran, Samara Lee, Miranda Otto
OPIS:Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza — Annabelle.
DYSTRYBUTOR:Warner Bros Polska
PREMIERA:11 sierpnia 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film” w naszym kinie 10 września 2017 r., w ramach cyklu filmowego „Poranek filmowy dla dzieci”
ORYGINALNY TYTUŁ:Captain Underpants: The First Epic Movie
GATUNEK:Animacja
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 29 min.
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:David Soren
OBSADA:
OPIS:Zwariowana animowana komedia rodzinna ze studia DreamWork Animation, ekranizacja bijącej rekordy popularności serii książek. Dwóch obdarzonych wyjątkowo niezwykłą wyobraźnią kolegów szkolnych słynie z niesamowitych wyczynów. Pewnego dnia przechodzą sami siebie i hipnotyzują nielubianego dyrektora, każąc mu wierzyć, że jest niepokonanym i pełnym entuzjazmu, choć niezbyt rozgarniętym superbohaterem, znanym jako „Kapitan Majtas”.
DYSTRYBUTOR:Imperial Cinepix
PREMIERA:21 lipca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:


   Liczba odwiedzin: 7592513
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.