Strona główna             O nas             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt             Partnerzy      
     Działalność / Kino KDK /    

Zapowiedzi filmowe
Przygotuj do druku    

Aktualny repertuar KINA na stronie: ...czytaj więcej...

Już niebawem na naszym ekranie...
„Gru, Dru i Minionki” w naszym kinie od 30 czerwca 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:Despicable Me 3
GATUNEK:Animowany, Komedia, Przygodowy
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Kyle Banda, Pierre Coffin, Eric Guillon
OBSADA:
OPIS:To powrót, na który czekają wszyscy!
Twórcy „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 – „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki” (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek – Margo, Edith i Agnes – oraz, naturalnie, Minionków!
Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”.
W anglojęzycznej wersji językowej usłyszymy m.in. Steve’a Carella, Kristen Wiig oraz Treya Parkera, laureata nagród Grammy, Tony i Emmy, który wciela się w postać czarnego charakteru Balthazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej. Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, ze potrafi stać się jego najzagorzalszym wrogiem.
DYSTRYBUTOR:UIP
PREMIERA:30 czerwca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Król Artur: Legenda miecza” w naszym kinie od 30 czerwca 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:King Arthur: Legend of the Sword
GATUNEK:Akcja, Fantasy, Przygodowy
PRODUKCJA:Wlk. Brytania, Australia, USA
DŁUGOŚĆ:2 godz. 6 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Guy Ritchie
OBSADA:Charlie Hunnam, Katie McGrath, Annabelle Wallis, Astrid Bergès-Frisbey, Djimona Hounsou, Jude Law, Eric Bana, David Beckham
OPIS:Ceniony za dynamiczny styl Guy Ritchie reżyseruje epicki, przygodowy film fantasy Król Artur: Legenda miecza. Produkcja z Charliem Hunnamem w tytułowej roli prezentuje obrazoburcze podejście do klasycznej legendy o Excaliburze, śledząc drogę Artura z ulicy na tron.
Po tym jak ojciec małego Artura zostaje zamordowany, Vortigern (w tej roli Jude Law) — jego wuj, zawłaszcza koronę dla siebie. Artur, odarty z prawa, które przysługuje mu z racji urodzenia, nie mając pojęcia, kim właściwie jest, przechodzi ciężką szkołę życia, dorastając na ulicy. Kiedy jednak udaje mu się wyciągnąć miecz ze skały, jego dotychczasowe życie zmienia się nie do poznania. Musi udowodnić, że jest godzien swego dziedzictwa... czy tego chce czy nie.
DYSTRYBUTOR:Warner Bros Polska
PREMIERA:16 czerwca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Pim i Pom” w naszym kinie 2 lipca 2017 r., w ramach cyklu „Poranek filmowy dla dzieci”
ORYGINALNY TYTUŁ:Pim & Pom: Het Grote Avontuur
GATUNEK:Animacja
PRODUKCJA:Holandia
DŁUGOŚĆ:1 godz. 10 min.
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Gioia Smid
OBSADA:
OPIS:Przebojowy Pim i ostrożny Pom mieszkają ze swoją panią. Ich kocia przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy po pikniku w parku muszą odnaleźć drogę do domu.
DYSTRYBUTOR:Vivarto
PREMIERA:3 marca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Zielona szkoła” w naszym kinie 5 lipca 2017 r., w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK”
ORYGINALNY TYTUŁ:Uilenbal
GATUNEK:Familijny
PRODUKCJA:Holandia
DŁUGOŚĆ:1 godz. 20 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 6
REŻYSERIA:Simone van Dusseldorp
OBSADA:
OPIS:Ośmioletnia Meral przenosi się z rodziną do innego miasta. Oznacza to dla niej zmianę szkoły. Dziewczynka próbuje nawiązać pierwsze przyjaźnie przed wyjazdem na jesienny obóz. Jest to jednak trudniejsze niż jej się zdawało. Dużo łatwiej udało jej się nawiązać więź z małą białą myszką, która zamieszkuje z nią jej nowy pokój. Meral nazwała swoją przyjaciółkę Pipip. Postanawia zabrać myszkę na obóz w obawie, że dzikiego lokatora odkryją jej rodzice.
Dzięki myszce dziewczynka szybko zdobywa uznanie kolegów. Niestety, chwila nieuwagi wystarcza aby Pipip została porwana przez sowę. Meral wraz z kolegami wyrusza na wyprawę ratunkową do lasu, podczas której pozna siłę prawdziwej przyjaźni.
DYSTRYBUTOR:Vivarto
PREMIERA:16 czerwca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Kacper i Emma na safari” w naszym kinie 12 lipca 2017 r., w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK”
ORYGINALNY TYTUŁ:Karsten og Petra på safari
GATUNEK:Familijny
PRODUKCJA:Norwegia
DŁUGOŚĆ:1 godz. 15 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 4
REŻYSERIA:A. L. Næss
OBSADA:Elias Søvold-Simonsen, Nora Amundsen, Thorbjørn Harr, Hilde Louise Asbjørnsen, Janne Formoe, Ivar Nørve
OPIS:Czwarta część znanej i lubianej serii przygód Kacpra i Emmy od stycznia w kinach! Tym razem para przedszkolaków jedzie do Afryki!
Najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama Emmy pomaga przyjaciółce w klinice dla zwierząt. Wiecie, ile tam można spotkać dzikich zwierząt? Może będą strusie, albo żyrafy, albo… kto tam jest? Gdy przyjaciele ruszają z nowopoznaną koleżanką, Tiri i jej pluszowym Żółwiem na safari, wpadają na trop uprowadzonego lwiątka. Chcąc mu pomóc, przywożą je do kliniki. Tylko że zwierzątko czuje się coraz gorzej – smutnieje z każdą chwilą i nie chce jeść. Nic nie pomaga. Gdy Emma odkrywa, że młody lew tęskni za swoją mamą, całą drużyną ruszają na jej poszukiwania. Czy im się uda?
DYSTRYBUTOR:Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
PREMIERA:13 stycznia 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:
„Wielka Wyprawa Molly” w naszym kinie 19 lipca 2017 r., w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK”
ORYGINALNY TYTUŁ:Molly Monster
GATUNEK:Animacja
PRODUKCJA:Niemcy
DŁUGOŚĆ:1 godz. 10 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 4
REŻYSERIA:M. Bruhn, M. Ekbladh, T. Sieger
OBSADA:
OPIS: „Wielka wyprawa Molly” to pierwszy pełnometrażowy film o przygodach rodziny państwa Potworów – Mamy, Taty i małej Molly, i jej przyjaciela, Edisona – bohaterach animowanego serialu o tym samym tytule. Molly już wkrótce przestanie być jedynaczką. Nie będzie jakąś tam starszą siostrą – będzie najlepszą starszą siostrą na świecie. Zrobiła już nawet dla brata czapkę, żeby był mu ciepło, gdy już się wykluje. Rodzice Molly, państwo Potworowie, wyruszają w podróż na odległą wyspę, na której przychodzą na świat wszyscy członkowie klanu potworów. Tata ma przed sobą jeszcze trochę wysiadywania. O nie! Zapomnieli o czapce! Molly i jej nakręcany zabawkowy przyjaciel, Edison, wyruszają na wielką wyprawę – przed nimi wiele wspaniałych przygód i ogromne wyzwania.
DYSTRYBUTOR:Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
PREMIERA:24 lutego 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:


   Liczba odwiedzin: 7324786
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.