Działy Wydarzenia kulturalne Konkursy ARCHIWUM 2016.05.19-20 - XXIII Konkurs Muzyczno - Taneczny MUSIC-DANCE
Protokół z przebiegu XXIII Konkursu MUSIC-DANCE - kategorie muzyczne i kabaretowe
- Katarzyna Bochyńska-Wojdył – wokalistka, solistka, nauczyciel śpiewu - Radom
- Alicja Gryz-Wasil – wokalistka - Pionki
- W kategorii: śpiewanie piosenek solo – kl. 0-III
- Barbara Balcerzak – Publiczne Przedszkole Nr 1 w Kozienicach – opiekun artystyczny: Norbert Balcerzak
- Amelia Żurowska – Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu – opiekun artystyczny: Iwona Skwarek
- Wiktoria Włoszczak – Lipskie Centrum Kultury – opiekun artystyczny: Piotr Markowski
- Julia Michalska – Lipskie Centrum Kultury – opiekun artystyczny: Piotr Markowski
- Sara Szulen – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu – opiekun artystyczny: Ewa Rząsa
- Maja Lament – MDK Radom – opiekun artystyczny: Agnieszka Dąbrowska
- Emila Olszewska – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Ewa Izdebska
- Bartłomiej Nowak – Młodzieżowy Dom Kultury im. Hanki Stadnickiej w Radomiu – opiekun artystyczny: Agnieszka Dąbrowska
- Maria Bladziak – Kuźnia Artystyczna „Amfiteatr” w Radomiu – opiekun artystyczny: Iwona Skwarek
- Anna Umięcka – Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu – opiekun artystyczny: Agnieszka Dąbrowska
- Zuzanna Kowalczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Gniewoszowie – opiekun artystyczny: Bożena Sykut
- Zespół N N A (Natalia Wilczek / Nina Tywonek / Anna Wasińska) – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Ewa Izdebska
- nie przyznano
- Bernadetta Boryczka i Zuzanna Kudła – Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi – opiekun artystyczny: Beata Kacperek
- nie przyznano
- nie przyznano
- nie przyznano
- Oskar Rakoczy i Patryk Rakoczy – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Ewa Izdebska
- Maja Kowalczyk – Publiczne Gimnazjum w Gniewoszowie – opiekun artystyczny: Bożena Sykut
- Julia Marek – Lipskie Centrum Kultury – opiekun artystyczny: Piotr Markowski
- Patrycja Wołos – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach – opiekun artystyczny: Beata Tadla Rodakowska
- Emila Ciucias – Zajezierze – opiekun artystyczny: Sławomir Ciucias
- Julia Zawodnik – Studium Wokalno Instrumentalne „Cantabile” – opiekun artystyczny: Mirosław Osiadacz
- Aleksandra Ziemska – Publiczne Gimnazjum w Gniewoszowie – opiekun artystyczny: Bożena Sykut
- Zespół „Fuego” – Lipskie Centrum Kultury – opiekun artystyczny: Piotr Markowski
- Milena Mańturzyk i Zuzanna Rębiś – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzózie - Publiczne Gimnazjum – opiekun artystyczny: Konrad Kacprzyk
- nie przyznano
- Martyna Pajączkowska – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Piotr Markowski
- Dominika Pońska – I Liceum Ogólnokształcące w Kozienicach – opiekun artystyczny: Bożena Stępień
- Aleksandra Warchoł – Liceum Ogólnokształcące w Pionkach
- Bartłomiej Matracki – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Piotr Markowski
-
I miejsce (ex aequo)
-
I miejsce
-
I miejsce
-
I miejsce
-
I miejsce
-
I miejsce
-
I miejsce