Deklaracja dostępności
2017.04.08 - Przedstawienie pt. MŁYNARSKI...
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na przedstawienie Grupy Teatralnej „Młodzieżowy Teatr Vanitas” pt. MŁYNARSKI..., które wystawione zostanie w dniu 8 kwietnia 2017 r. (sobota) o godz. 19.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
    Wstęp wolny! Uwaga: Obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania od dnia 1 kwietnia 2017 r. w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy !!!

MŁYNARSKI... W momencie rozpoczęcia prób do spektaklu nie było tajemnicą, że stan zdrowia Wojciecha Młynarskiego nie jest dobry. Postanowiliśmy jednak zająć się jego tekstami, które najpierw wybraliśmy, a potem zrobiliśmy z nich sceny tworzące całość naszego przedstawienia. Na początku niewiele wiedzieliśmy o panu Wojciechu. Próby były dla nas okazją do poznania go poprzez zapisane przez niego słowa. Jesteśmy świadomi, że nasz młody wiek prawdopodobnie nie pozwala nam na bezbłędne rozumienie wszystkich kontekstów, metafor ukrytych w słowach pana Wojciecha, jednak chcemy z nimi obcować i podtrzymać pamięć o nich i o ich autorze.
Członkowie Grupy Teatralnej „Młodzieżowy Teatr Vanitas” działającej w Kozienickim Domu Kultury im. B. Klimczuka
    Opieka artystyczna: Radosław Mazur Opracowanie muzyczne, akompaniament: Kamil Koksa