Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
   Działalność / Wolontariat / ARCHIWUM /    

2015.07.01-12.31 - Akcja zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Alicji Amanowicz z gminy Pionki
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Alicji Amanowicz z gminy Pionki. Nakrętki są przyjmowane w Kozienickim Domu Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, w dniach od 1 lipca do 18 października 2015 r. oraz w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 19 października do 31 grudnia 2015 r.

Akcji patronują wolontariusze z Klubu Młodzieżowego Wolontariatu „Skrzydła” działającego w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Nakrętki przekazane rodzinie zostaną przeznaczone do sprzedaży, a zgromadzone w ten sposób środki umożliwią dalszą rehabilitację dziewczynki.

    Ala urodziła się 12 grudnia 2011 r. jako wcześniak. Pierwsze tygodnie swego życia spędziła na oddziale neonatologii walcząc dzielnie z przeciwnościami losu. Od 8 miesiąca życia jest rehabilitowana, gdyż lekarze zdiagnozowali u niej mózgowe porażenie dziecięce. Ala wymaga stałej i systematycznej rehabilitacji oraz sprzętu ortopedycznego. W obecnej chwili Ala jeszcze nie potrafi siedzieć.

Liczymy, że Państwa pomoc przyczyni się do poprawy zdrowia dziewczynki.


   Liczba odwiedzin: 15296794
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.