Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
   Działalność / Wolontariat / ARCHIWUM /    

2017.08.01-10.31 - Akcja zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Kingi Abramczyk z Kozienic
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Kingi Abramczyk z Kozienic. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 1 sierpnia do 31 października 2017 r.

Akcji patronują wolontariusze z Klubu Młodzieżowego Wolontariatu „Skrzydła” działającego w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Nakrętki przekazane rodzinie zostaną przeznaczone do sprzedaży, a zgromadzone w ten sposób środki umożliwią dalszą rehabilitację dziewczynki.

    Kinga urodziła się jako skrajny wcześniak w 24 tygodniu ciąży z wieloma problemami zdrowotnymi. W momencie narodzin ważyła 670 gram. Choć tak malutka stoczyła zwycięską walkę o życie. Za sobą ma wiele zabiegów i pobytów w szpitalach. Wkrótce skończy 2 latka. Mimo nieustannej rehabilitacji nadal nie siedzi i nie chodzi. Zmaga się m.in. z obniżonym napięciem mięśniowym, dysplazją oskrzelowo-płucną, brakiem odporności, niedosłuchem, nadciśnieniem płucnym oraz wieloma innymi przeciwnikami. Przed nią nieustanna rehabilitacja i walka o lepsze jutro.
Liczymy, że Państwa pomoc przyczyni się do poprawy zdrowia dziewczynki.


Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania osób potrzebujących tej formy wsparcia.


   Liczba odwiedzin: 15295849
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.