Smykofonia
Smykofonia był to cykl koncertów dla melomaluszków pod hasłem „Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie!”, odbywających się raz w miesiącu, w cyklach luty-kwiecień i październik-listopad, w niedzielne popołudnia. Organizatorem głównym projektu była Fundacja „Muzyka jest dla wszystkich” i Mazowiecki Instytut Kultury, zaś współorganizatorem Gmina Kozienice i KDK. Smykofonia to spotkania z muzyką klasyczną, ale nie tylko. Wyróżniały się przyjaznym klimatem, miłą atmosferą i wysoką jakością prezentowanej muzyki. Ostatni koncert odbył się w październiku 2020 r.





