Działy Wydarzenia kulturalne Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka 2018.08.24-25 - XVI Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka
ZAPROSZENIE NA KWALIFIKACJE WSTĘPNE
Szanowni Państwo!
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka uprzejmie informuje, iż kwalifikacje wstępne do XVI Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka, odbywającego się w ramach Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka odbędą się w dniu 3 czerwca 2018 r. w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Początek przesłuchań konkursowych o godz. 12.00. Próby przewidziane są w godz. 9.00-11.45. Niestawienie się na kwalifikacje równa się wykluczeniu solisty lub zespołu z udziału w konkursie.
W razie niejasności prosimy o kontakt pod nr telefonu: 48 611 07 50.
Organizator
Lista osób zgłoszonych do kwalifikacji wstępnych XVI Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka:
- godz. 9.00-11.45 – PRÓBY
godz. 12.00 – KWALIFIKACJE WSTĘPNE
- BLUE VOICES - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
- Cykady na Cykladach
- Płynie w nas gorąca krew
- RAFAŁ BŁACH - Radom
- Jestem kimś
- Za-czekam
- MAGDALENA CHOŁUJ - Morawica
- Pożyczony
- Kiedyś Cię znajdę
- KARINA DUSZYŃSKA - Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu
- Moknie w deszczu diabeł
- Ja dla pana czasu nie mam
- CEZARY GOŁEMBSKI - Gliwice
- Jak nie my to kto
- Jutro
- MAŁGORZATA JEŚMONTOWICZ-KREFT - Bytów
- Kobieta z moich snów
- Domek bez adresu
- KORNELIA KANCLERZ - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
- Gdzie Ci mężczyźni
- Jednego serca
- NATALIA KOPYCKA - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach
- O mnie się nie martw
- Ale jestem
- WIKTORIA KOSAKOWSKA - Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu
- Płonąca stodoła
- Nigdy więcej nie tańcz ze mną
- KATARZYNA KOWALCZYK - Mleczków g. Zakrzew
- Blues dla tych co nie tracą ducha
- Fabryka Małp
- MIKOŁAJ KOZAK - Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”
- Prześliczna wiolonczelistka
- Będziesz moją panią
- WOJCIECH KURCJUSZ - Knurów
- Nie ma nas
- Trójkąty i kwadraty
- MARTA KUSAL - Kozienicki Dom Kultury im. Bolesława Klimczuka
- Dryfy
- Do kiedy jestem
- MAJA MĘDREK - Warszawa
- Nic nie może wiecznie trwać
- Tak, tak… to ja
- DOMINIKA POŃSKA - Kozienicki Dom Kultury im. Bolesława Klimczuka
- Bądź duży
- Ja wysiadam
- KACPER SADOWSKI - Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu
- Bądź mym natchnieniem
- Nie dokazuj
- IZABELA SIERAŃSKA - Młodzieżowy Dom Kultury w Radomiu
- Żyj kolorowo
- Śpiewam i gram
- ALICJA SOBIERAJSKA - Krzaki Czaplinkowskie g. Góra Kalwaria
- Mamo, ja nie chce za mąż
- Tak bym chciała kochać już
- ARKADIUSZ SOLARZ - Radom
- Na pewno
- W płomieniach
- ZOFIA SYDOR - Kraków
- Aleja gwiazd
- Sutra
- MICHAŁ TROJANOWSKI - Piotr Markowski Vocal Studio w Warszawie
- Gdzie jest dzisiaj Anna M
- Pastempomat
- ALEKSANDRA WARCHOŁ - Pionki
- Granda
- Co mi Panie dasz
- MARIA WIC - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
- Nie ma jak pompa
- Niebo to my
- PATRYCJA WOŁOS - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
- Szklana pogoda
- Apetyt na życie
- KLAUDIA WÓJCIK - Wygiełzów g. Irządze
- Boskie Buenos
- Wielka dama tańczy sama
- PATRYCJA ZAWISZA - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie
- Meluzyna
- Biała Armia
- UWAGA: W czasie przesłuchań uczestnicy wykonują jeden utwór wybrany z listy nr 1 (wymieniony jako pierwszy w kolejności). Tylko na życzenie jury prezentują drugą piosenkę.