Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

2018.10.14 - Poranek teatralny dla dzieci PIRACI I WYSPA SKARBÓW
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: PORANKI TEATRALNE DLA DZIECI.

Spektakl PIRACI I WYSPA SKARBÓW zaprezentują aktorzy z Teatru BLASZANY BĘBENEK z Trzebini.

Spotkanie z teatrem odbędzie się 14 października 2018 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat.

Wstęp wolny!
UWAGA: Obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania od godz. 13.00 dnia 6 października 2018 r. w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę!!!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem poranków dostępnym na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=8404


PIRACI I WYSPA SKARBÓW

To pełen nawiązań do kultury brazylijskiej spektakl, którego inspiracją była powieść Roberta Louisa Stevensona opowiadająca o losach piratów poszukujących ukrytego skarbu. Bohaterem spektaklu jest młody chłopak Jim. Traf sprawia, że bierze on udział w wyprawie poszukującej skarbu legendarnego kapitana piratów. Nikt się jednak nie spodziewa, że wśród załogi statku znajduje się dawny towarzysz kapitana piratów, który za wszelką cenę chce odzyskać łup.

W spektaklu będzie można usłyszeć utwory zaśpiewane na żywo, ponadto zaplanowano dwie zabawy z dziećmi oraz zmieniające się kurtyny imitujące różne przestrzenie.


   Liczba odwiedzin: 15295913
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.