Działy Wydarzenia kulturalne Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka 2019.08.30-31 - XVII Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka
ZAPROSZENIE NA KWALIFIKACJE WSTĘPNE
Szanowni Państwo!
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka uprzejmie informuje, iż kwalifikacje wstępne do XVII Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka, odbywającego się w ramach Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka odbędą się w dniu 2 czerwca 2019 r. w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Początek przesłuchań konkursowych o godz. 12.00. Próby przewidziane są w godz. 9.00-11.45. Niestawienie się na kwalifikacje równa się wykluczeniu solisty lub zespołu z udziału w konkursie.
W razie niejasności prosimy o kontakt pod nr telefonu: 48 611 07 50.
TOMASZ GĘBURA - Kozienice AGNIESZKA GŁUCH – Korytków, gm. Gowarczów MAŁGORZATA JEŚMONTOWICZ-KREFT - Bytów NATALIA KAWSZYN - Płock ALEKSANDRA KĘDZIA - Łódź NATALIA KOPYCKA - Wyśmierzyce OLGA KUŚNIERUK - Kraków MAŁGORZATA KUTYŁA - Kozienice MAŁGORZATA NAKONIECZNA - Kielce LAURA OLCHAWA - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach MAGDA PARADZIEJ - Pińczów ALBERT PIETRZAK - Trzylatków Duży, gm. Błędów PAWEŁ RYDZ - Dom Kultury w Małogoszczu ARKADIUSZ SOLARZ - Radom KLAUDIA STAŃCZYK - Dom Kultury w Małogoszczu SUNFLOWERS - Namysłowski Ośrodek Kultury WIKTORIA TOMASZEWSKA - Chynów ALEKSANDRA TOMCZYK - Pionki MICHAŁ TROJANOWSKI - Piotr Markowski Vocal Studio w Warszawie ALEKSANDRA WEDMAN - Nowe Grobice, gm. Chynów AGNIESZKA WERENS - Starachowickie Centrum Kultury SEBASTIAN WOJTCZAK I DANIEL RYCHTER - Łódź PATRYCJA WOŁOS - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka PAULINA WRÓBLEWSKA - Kutno PATRYCJA ZAWISZA - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie
Organizator
Lista osób zgłoszonych do kwalifikacji wstępnych XVII Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka:
- godz. 9.00-11.45 – PRÓBY
godz. 12.00 – KWALIFIKACJE WSTĘPNE
- LUDWIKA ADAMCZYK - Brzeźnica, gm. Kozienic
- Z tobą nie umiem wygrać
- Tlen
- BLOOM - Szkoła Muzyczna im. Oskara Kolberga w Radomiu
- Nie ma jak Pompa
- Jaki piękny świat
- RAFAŁ BŁACH - Radom
- W dobrą stronę
- Za-czekam
- MAGDALENA CHOŁUJ - Morawica
- Biała Armia
- Do kiedy jestem
- ANNA CIEŚLA - Niepołomice
- Dryfy
- Jutro
SYLWIA DZIK - Radom- Na językach
- Moje Serce
- UWAGA: W czasie przesłuchań uczestnicy wykonują jeden utwór wybrany z listy nr 1 (wymieniony jako pierwszy w kolejności). Tylko na życzenie jury prezentują drugą piosenkę.
- Baranek
- Sztuka latania
- Coś optymistycznego
- Z tobą bez ciebie
- Kobieta z moich snów
- Co mi Panie dasz
- Bądź mym natchnieniem
- Śpiewam i gram
- Moje serce to jest muzyk
- Ja wysiadam
- Tyle słońca w całym mieście
- Kocham Cię, kochanie moje
- Sutra
- Ja dla pana czasu nie mam
- W biegu
- Będę z Tobą
- Nikt na świecie nie wie
- Przyjdzie na to czas
- Szklana pogoda
- Domek bez adresu
- Naucz mnie
- Ulotna melodia
- Zbudujemy dom
- Ukochana żegnam Cię
- Czerwony jak cegła
- Pastempomat
- Nic do stracenia
- Wierzę w lepszy świat
- Nie mam woli do zamęścia
- Jutro zaczyna się tu sezon
- Nic nie może wiecznie trwać
- Niech mówią że
- Gdzie Ci mężczyźni
- Ale Jestem
- Być Kobietą
- Dni których nie znamy
- Prześliczna wiolonczelistka
- Przyjdź w taką noc
- Moknie w deszczu diabeł
- Czy mnie jeszcze pamiętasz
- Płonąca stodoła
- Cyrk nocą
- Jak nie my to kto
- Black & White
- Aleja gwiazd
- Wielka dama tańczy sama
- Szał
- Jednego serca
- Chłopak z drewna
- Niebo to my