Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2020.11.05 - Zakończenie inicjatywy „Kobieto ! Puchu marny ! – czy aby na pewno ?”
Narodowe Centrum Kultury, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Grupa nieformalna z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) na zakończenie inicjatywy „Kobieto ! Puchu marny ! – czy aby na pewno ?”, w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, które odbędzie się w dniu 5 listopada 2020 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29.
    W programie:
    • spotkanie z gościem - Krystyną Kornaś, członkiem Zarządu Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska
    • ogłoszenie wyników plebiscytu - „Wybieramy dziesięć kobiet najbardziej zasłużonych dla świata kultury i nauki”
    • wystawa poświęcona kobietom, które zwyciężyły w plebiscycie (wystawa dostępna w patio CKA, do dnia 22 listopada 2020 r.)
    Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona. Zakończenie inicjatywy odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
Serdecznie zapraszamy !!!
Wydarzenie jest częścią inicjatywy „Kobieto ! Puchu marny ! – czy aby na pewno ?”, autorstwa Grupy nieformalnej z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach. Inicjatywa wchodzi w skład projektu „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, realizowanego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2020”.