obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


      

<< powrót

Komunikat ws. SARS-CoV-2

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z przedstawionym kompleksowym planem działania na nadchodzący czas „100 dni solidarności w walce z COVID-19”, w dniach 28 listopada - 27 grudnia 2020 r., Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach jest nieczynne (zamknięte jest także kino). W ww dniach wszystkie zajęcia stacjonarne organizowane przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka są odwołane. Dodatkowo nie odbędą się wydarzenia zaplanowane w tym okresie.

Wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice zapraszamy do „Kulturalnej grupy KDK” na Facebooku - miejsca, które integruje nas wszystkich, zwłaszcza w warunkach trudnej sytuacji epidemiologicznej. W grupie tej, publikowane są specjalne materiały dla naszych sympatyków. Naszych słuchaczy UTW zapraszamy dodatkowo do grupy „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury”, gdzie prowadzone są wykłady on-line.

Cały czas pozostajemy także do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej. Dyżury prowadzimy w następujących naszych działach:


<< powrót


   Liczba odwiedzin: 18142207
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.