Deklaracja dostępności
2021.03.18 - Koncert zespołu Sztywny Pal Azji z okazji „Dnia Wiosny” (godz. 17.00 i godz. 20.00) ODWOŁANY!!!
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Dnia Wiosny”, zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na koncert zespołu „Sztywny Pal Azji”, który odbędzie się w dniu 18 marca 2021 r. (czwartek) o godz. 17.00 i o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). UWAGA: W związku z podjęciem decyzji o zaostrzeniu zasad bezpieczeństwa w województwie mazowieckim, w walce z COVID-19, wydarzenie zostaje odwołane.
  Wstęp wolny!
   Uwaga: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
   • od dnia 13 marca od godz. 13.00 do dnia 15 marca 2021 r. do godz. 21.00 przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/),
   • od dnia 16 marca 2021 r. od godz. 13.00 - do 2 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),
   w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
  Liczba miejsc ograniczona. Nie przyjmujemy rezerwacji grupowych.
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. uczestnicy zobowiązani będą zakryć maseczką nos i usta, a organizator udostępni uczestnikom nie więcej jak 50% liczby miejsc w sali (z regulaminem wydarzenia można zapoznać się na stronie: www.dkkozienice.pl/index.php?id=9938) W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.
Serdecznie zapraszamy !!!
Sztywny Pal Azji Koncert w Kozienicach to przegląd najlepszych numerów polskiego rocka! Przebój za przebojem! Od kiedy pięć lat temu do zespołu powrócił Leszek Nowak (wokal) i Paweł Nazimek (bas), w repertuarze koncertowym znów więcej miejsca zajęły dawne, wielkie przeboje, a publiczność śpiewa razem z zespołem. „Wieża radości, wieża samotności”, „Spotkanie z...”, „Nieprzemakalni” to tylko część tego, co zespół może zaprezentować i z pewnością zaprezentuje. PRZYBYWAJCIE!
  Aktualny skład zespołu:
  • Jarosław Kisiński - gitara
  • Leszek Nowak - śpiew, fortepian
  • Paweł Nazimek - bas
  • Zbigniew Ciaputa - perkusja
  • Krystian Różycki - instrumenty perkusyjne
  • Wojciech Wołyniak - gitara, klawisze