Działy Wydarzenia kulturalne Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka 2021.08.27-28 - XVIII Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka
ZAPROSZENIE NA KWALIFIKACJE WSTĘPNE
Szanowni Państwo!
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka uprzejmie informuje, iż kwalifikacje wstępne do XVIII Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka, odbywającego się w ramach Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka odbędą się w dniu 30 maja 2021 r. w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Początek przesłuchań konkursowych o godz. 12.00. Próby przewidziane są w godz. 9.00-11.45 (próby są obowiązkowe we wszystkich etapach konkursu). Niestawienie się na kwalifikacje równa się wykluczeniu solisty, duetu lub zespołu z udziału w konkursie.
W razie niejasności prosimy o kontakt pod nr telefonu: 48 611 07 50.
MAPA ZGŁOSZEŃ
Organizator
Lista osób zgłoszonych do kwalifikacji wstępnych XVIII Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka:
- godz. 9.00-11.45 – PRÓBY UWAGA: Próby są obowiązkowe we wszystkich etapach konkursu.
godz. 12.00 – KWALIFIKACJE WSTĘPNE
- MILENA ALOT - Pionki
- Aleją gwiazd
- Biała Armia
- GABRIELA BORYS - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
- W biegu
- Domek bez adresu
- MAGDALENA CHOŁUJ - Morawica
- Jestem kamieniem
- Co mi Panie dasz
- KAMILA CHUDZIŃSKA - Ryki
- Co się stało z mamą
- W jakim obcym domu
- ARKADIA CIEŚLIŃSKA - Łęczna
- Złość
- Cyrk nocą
- MAGDALENA FIGURA - Radom
- Jak najdalej
- Moje Serce
- GRANDA - Młodzieżowy Dom Kultury w Gdyni
- Szkoła marzeń
- Nie dokazuj
- MICHALINA GRZYBOWSKA - Głogów Małopolski
- Nic nie może wiecznie trwać
- Jaki piękny świat
- EWELINA HAK - Łódź
- Za daleko mieszkasz miły
- Jest dobrze
- DOROTA JEMIELNIAK - Radzic Nowy, gm. Spiczyn
- Riotka
- Wybaczam Ci
- AGNIESZKA JEŚMONTOWICZ - Bytów
- Love Story
- Dzień się budzi
- NATALIA KARWOT - Wodzisław Śląski
- Pożyczony
- Dach
- MARCELINA KOPYT - Warszawa
- Coś optymistycznego
- Niebo to my
- DAGMARA KRYSIAK - Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie
- Szare miraże
- Dni których nie znamy
- IZABELLA KURLANDA I BARTOSZ JAKUBOWSKI - Owczarnia, gm. Brwinów
- Gaj
- Żegnaj kotku
- OLGA KUŚNIERUK - Kraków
- Trzy metry pod ziemią
- Sutra
- WIOLETTA KWAPISZ - Gminny Ośrodek Kultury w Wierzbicy
- Po co ci to, chłopcze
- Śpiewam i Gram
- MAGDALENA LASOTA - Warszawa
- Szał
- Pastempomat
- KATARZYNA MACHNIAK - Pionki
- Przyjdzie taki dzień
- Ramię w ramię
- KIRA MALISZEWSKA - Nowa Słupia
- Granda
- To nie był sen
- KAROLINA NIECKARZ - Hermanowa, gm. Tyczyn
- Z tobą nie umiem wygrać
- Nigdy więcej nie tańcz ze mną
- LAURA OLCHAWA - Brzeziny, gm. Morawica
- Płonąca stodoła
- Nieproszony gość
- MARTYNA PASIERBEK - Wilkowice Górne
- Mamo, ja nie chcę za mąż
- Zawsze pójdę z Tobą
- ALEKSANDRA PŁATEK - Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
- Meluzyna
- Być narzeczoną Twą
- ZUZANNA POLAŃSKA - Pogórze, gm. Kosakowo
- Cykady na cykladach
- Oko za oko, słowo za słowo
- DOMINIKA POPEK - Gdynia
- W pięciu smakach
- Ja wysiadam
- HANNA MARIA PTAK - Radom
- Nie będę Julią
- Ulotna melodia
- NATASZA PTAK - Radom
- Bez łez
- Do kiedy jestem
- FILIP RYCHCIK - Warszawa
- Nie ma nas
- Myśmy byli sobie pisani
- JUSTYNA SITAREK - Strzegom
- Na językach
- Wieczór nad rzeką zdarzeń
- ARKADIUSZ SOLARZ - Radom
- Przymierze wrogów
- Trójkąty i kwadraty
- STANISŁAW STACHOWIAK - Dom Kultury „Klub Skolwin” w Szczecinie
- Co ty tutaj robisz
- Nadzieja
- ALEKSANDRA STAWARZ - Rzeszów
- Kurier
- Żurawie origami
- WIKTOR SUŁEK - Radom
- Bądź mym natchnieniem
- Ostatni raz zatańczysz
- ANNA SZCZYPEK - Mniszew, gm. Magnuszew
- Najnowszy klip
- Tak, tak…to ja
- IDA SZEBLA - Stary Wielisław, gm. Kłodzko
- Żyj kolorowo
- Tak bym chciała kochać już
- MAŁGORZATA SZTANDERA - Bytowskie Centrum Kultury
- Nie mam woli do zamęścia
- Ja dla pana czasu nie mam
- KAROLINA ŚLEDŹ - Międzyrzec Podlaski
- Nie mogę Cię zapomnieć
- Apetyt na życie
- TERCET KDK - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
- Być Kobietą
- Piechotą do lata
- GABRIELA TOMAKA - Trzebownisko
- Chłopak z drewna
- Przyjdź w taką noc
- WOJCIECH WAJC - Mroczno, gm. Grodziczno
- Na pewno
- W płomieniach
- ALEKSANDRA WARCHOŁ - Lublin
- Gdzie Ci mężczyźni
- Drzwi
- ALEKSANDRA WIT - Kozienice
- Rutyna
- Nice
- MARIKA WITKOWSKA-KURTEK - Kozienice
- Tyle słońca w całym mieście
- Czy ona jest
- ALAN WITTBRODT - Gdynia
- Czarny Alibaba
- Maczo
- ADRIANNA WŁODARCZYK - Młodzieżowy Dom Kultury w Wieluniu
- Boskie Buenos
- Jednego serca
- SEBASTIAN WOJTCZAK - Łódź
- Niech pomyślą, że to ja
- Za-czekam
- PATRYCJA WOŁOS - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
- Moknie w deszczu diabeł
- Głupcy
- EWELINA WOŹNIAK - Bielawa
- Moje serce to jest muzyk
- Wielka dama tańczy sama
- KAMIL ZAPAŁA - Kielce
- Nikt na świecie nie wie
- Wszystko Jedno
- 4ROSES - Gminne Centrum Kultury w Ziółkowie
- Skrzydlate Ręce
- Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał
- UWAGA: W czasie przesłuchań uczestnicy wykonują jeden utwór wybrany z listy nr 1 (wymieniony jako pierwszy w kolejności). Tylko na życzenie jury prezentują drugą piosenkę.