www.dkkozienice.pl - 2020.07.12 - Poranek teatralny dla dzieci „Podróże Baltazara G±bki”


Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszaj± mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”.

Spektakl pt. „Podróże Baltazara G±bki” zaprezentuj± aktorzy z Teatru „Blaszany Bębenek” z Trzebini.

Spotkanie z teatrem odbędzie się 12 lipca 2020 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat.
  Wstęp wolny!
   Uwaga: Obowi±zuj± nieodpłatne wej¶ciówki do pobrania
   • od dnia 29 czerwca 2020 r. od godz. 13.00 do dnia 4 lipca 2020 r. do godz. 21.00 przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadaj±cych „Kozienick± Kartę Mieszkańca”,
   • od dnia 5 lipca 2020 r. od godz. 13.00 – do 3 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcze¶niej wyczerpana)
   w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka (ul. Warszawska 29).
Spektakl odbywać się będzie przy zachowaniu reżimu sanitarnego, w zwi±zku z tym Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka udostępni widzom nie więcej niż połowę miejsc w sali koncertowo-kinowej.

Zapraszamy na wspaniał± rodzinn± zabawę!!!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem poranków dostępnym na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=8404


„Podróże Baltazara G±bki”

Jest to historia Smoka Wawelskiego, który na polecenie króla Kraka wyrusza do Krainy Deszczowców, aby odszukać porwanego wybitnego naukowca Baltazara G±bkę. W podróż wraz ze smokiem wyrusza kucharz Bartolini Bartłomiej. Nie spodziewaj± się jednak, że kto¶ chce im przeszkodzić w wędrówce, przez co następuje szereg zabawnych i pouczaj±cych zdarzeń. W przedstawieniu zastosowano zmieniaj±ce się kurtyny imituj±ce pięć różnych pomieszczeń, piosenki za¶piewane na żywo oraz zabawy z dziećmi.

Postaci: Smok Wawelski, Król Krak, kucharz Bartłomiej Bartolini, Szpieg z Krainy Deszczowców, zbój, Król Słonecji, Władca Deszczowców, Baltazar G±bka.Uwaga: Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”. Szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/