Śpiewasz? Kochasz polską piosenkę? To wydarzenie jest dla Ciebie.
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłasza nabór do 23. Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka, realizowanego w ramach Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka.
Festiwal odbędzie się w Kozienicach w dniach 28–29 sierpnia 2026 r. Konkurs poprzedzą preselekcje na podstawie nagrań w serwisie YouTube oraz kwalifikacje wstępne, zaplanowane na 24 maja 2026 r.
Zgłoszenia przyjmowane są od 2 marca do 10 kwietnia 2026 r. wyłącznie poprzez interaktywny formularz online.
Do 10 kwietnia 2026 r. można oglądać wystawę pokonkursową „Karta Wielkanocna” grup młodzieżowych działających w ramach Akademii Szerokich Horyzontów Kozienickiego Domu Kultury w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.
Informujemy, że w związku z modernizacją systemu sprzedaży biletów w Kinie KDK od dnia 10 kwietnia 2026 r. obowiązywać będzie zaktualizowany cennik biletów.
Jednocześnie od tego dnia do biletów kupowanych online doliczana będzie opłata serwisowa w wysokości 1,50 zł.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Kina KDK: www.kinokozienice.pl
Zapraszamy do Kina KDK w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach.
DZISIAJ GRAMY
10 kwietnia - Piątek
godz. 14.30 Kicia Kocia w podróży
godz. 15.30 Super Mario Galaxy Film premiera ogólnopolska
godz. 17.30 Super Mario Galaxy Film (gramy od dnia premiery)
godz. 19.30 Drama premiera ogólnopolska
Bilety dostępne w kasach KDK oraz na stronie www.kinokozienice.pl. Rezerwacje: www.kinokozienice.pl oraz tel. 48 611 07 50 wew. 133.





