obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO

Głosowanie na inicjatywy mieszkańców
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka informują, iż rozpoczyna się ważny etap w konkursie na inicjatywy lokalne „Nasza kultura w Gminie Kozienice”. W dniach od 23 lipca 2021 r., od godz. 12.00 do 29 lipca 2021 r., do godz. 12.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) do głosowania na zgłoszone do konkursu inicjatywy kulturalne. Głosowanie odbywa się w Internecie.
Magazyn KDK Nr 122
Zachęcamy do lektury sto dwudziestego drugiego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 30 czerwca 2021 r. Kolejny Nr 123 KDK już 31 lipca 2021 r.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Ignacego Patynowskiego z Kozienic. Nakrętki można wrzucać do specjalnego pojemnika – „gramofonu”, który znajduje się przed Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, przez całą dobę - siedem dni w tygodniu, w dniach 1 maja - 31 lipca 2021 r.
Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część druga „Tygrysiątko” od 1 lipca 2021 r. do 31 lipca 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.
Wystawa malarstwa Doroty Wulczyńskiej-Kieloch
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy malarstwa „Intencje koloru” Doroty Wulczyńskiej-Kieloch. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 12 czerwca - 1 sierpnia 2021 r.
Wernisaż wystawy fotograficznej „Finis” Stanisława Gąsiora
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej „Finis” Stanisława Gąsiora, który odbędzie się w dniu 6 sierpnia 2021 r. (piątek) o godz. 17.00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Poranek teatralny dla dzieci „Kim będę, gdy dorosnę?”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. „Kim będę, gdy dorosnę?” zaprezentują aktorzy z Teatru „Tup Tup” z Warszawy. Spotkanie z teatrem odbędzie się w dniu 8 sierpnia 2021 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Lato w mieście - wakacje 2021 z KDK
Uprzejmie przypominamy, iż od 1 lipca do 26 sierpnia 2021 roku trwa akcja „Lato w mieście - wakacje 2021 z KDK”. Prosimy uczestników zajęć wakacyjnych o punktualne stawianie się na zajęcia.
Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część trzecia „Czarny Alibaba” od 1 sierpnia 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.
Konkurs plastyczny w rok Lema
Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Kozienickiej zaprasza uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Kozienice do udziału w konkursie plastycznym „Plastyczna wizja fantasy mieszkańców planety znajdującej się gdzieś w kosmosie…”. Prace należy dostarczyć do siedziby Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka”, ul. Kopernika 8/17 dnia 16 czerwca 2021 r. od godziny 12.00 do godziny 15.00 włącznie. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas wystawy zorganizowanej w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29, dnia 2 września 2021 roku. Partnerami wydarzenia są: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka”.
Wystawa fotograficzna „Finis” Stanisława Gąsiora
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy fotograficznej „Finis” Stanisława Gąsiora. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 7 sierpnia - 10 października 2021 r.
Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część czwarta „Wycinanka ze snów” od 1 września 2021 r. do 30 września 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.
Konkurs wokalny „Śpiewamy Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają dzieci i młodzież w wieku 5-15 lat z Gminy Kozienice do udziału w konkursie wokalnym „Śpiewamy Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK” od dnia 2 lipca 2021 r. (piątek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 września 2021 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 20 października 2021 r. o godz. 15.00.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Narodowy Spis Powszechny 2021
Od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Pierwotnie odbyć miał się on w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021, lecz termin ten wydłużono z powodu pandemii COVID-19.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.
Social Media

Grupy artystyczne Kozienickiego Domu Kultury

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedziArchiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 20133669
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.