obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO

Magazyn KDK Nr 116
Zachęcamy do lektury sto szesnastego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 31 grudnia 2020 r. Kolejny Nr 117 KDK już 31 stycznia 2021 r.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Oliwiera Popisa z Kozienic. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 2 listopada 2020 r. do 31 stycznia 2021 r.
Komunikat ws. SARS-CoV-2
Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z decyzją rządu etap odpowiedzialności, który został rozpoczęty 28 listopada 2020 r., zostaje przedłużony do 31 stycznia 2021 r. W związku z powyższym Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka nadal pozostaje nieczynny (zamknięte jest także kino). Wszystkie zajęcia stacjonarne są odwołane. Dodatkowo nie odbędą się wydarzenia stacjonarne zaplanowane w tych terminach.

Wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice zapraszamy do „Kulturalnej grupy KDK” na Facebooku - miejsca, które integruje nas wszystkich, zwłaszcza w warunkach trudnej sytuacji epidemiologicznej. W grupie tej, publikowane są specjalne materiały dla naszych sympatyków.

Naszych słuchaczy UTW zapraszamy dodatkowo do grupy „Uniwersytet Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury”, gdzie od dnia 20 stycznia 2021 r. - po przerwie świąteczno-feryjnej - wznowione zostaną wykłady on-line.

Równocześnie przypominamy, iż od dnia 4 stycznia 2021 r. do Państwa dyspozycji pozostaje Mediateka tj. filia nr 8 Biblioteki Publicznej Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego, zlokalizowana na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach. W związku z powyższym otwarte jest wejście główne do obiektu zlokalizowane od strony ul. Warszawskiej, w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka cały czas pozostaje także do Państwa dyspozycji telefonicznej i mailowej. Dyżury prowadzimy w punkcie informacji: tel. 48 611 07 50, kom. 731 877 337, e-mail: pit@dkkozienice.pl, kasy@dkkozienice.pl.
29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w KDK
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do przyłączenia się do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w dniu 31 stycznia 2021 r. W Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach już stoi Skarbona Stacjonarna, do której można wrzucać swoje datki. Zbiórka potrwa do dnia 31 stycznia 2021 r., czyli do dnia wielkiego finału.
Wystawa malarstwa „Cyrk i dziewczyna” – Honorata Drążyk
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy malarstwa „Cyrk i dziewczyna” – Honorata Drążyk. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 7 listopada 2020 r. - 21 lutego 2021 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Social Media

Grupy artystyczne Kozienickiego Domu KulturyArchiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 18142534
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.