Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

REGULAMIN PORANKÓW TEATRALNYCH DLA DZIECI
Przygotuj do druku    

„Poranki teatralne dla dzieci” są cyklem przedstawień teatralnych organizowanych przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka (zwanym dalej „KDK“) odbywających się raz w miesiącu. Wydawanie darmowych wejściówek uprawniających do uczestnictwa w przedstawieniu rozpoczyna się od dnia podanego w oficjalnej informacji dostępnej m. in. na stronie internetowej KDK: www.dkkozienice.pl oraz w serwisie społecznościowym Facebook www.facebook.com/KDKimBK.

W ogłoszeniu zawarte są wszelkie niezbędne informacje dotyczące terminu dostępności wejściówek oraz wystawianego spektaklu.

Zasady uczestnictwa w „Porankach teatralnych dla dzieci”:

  1. Oferta kierowana jest do dzieci od 4 roku życia i ich opiekunów.
  2. Liczba wejściówek na poranek teatralny jest ograniczona.
  3. O liczbie dostępnych wejściówek decyduje organizator.
  4. Jedna osoba może jednorazowo pobrać maksymalnie 6 wejściówek.
  5. Grupy zorganizowane powyżej 15 osób (wyłącznie z terenu Gminy Kozienice), po dokonaniu rezerwacji na e-mail kasy@dkkozienice, mogą jednorazowo pobrać więcej niż 15 wejściówek, jednakże ich odbiór może nastąpić po potwierdzeniu rezerwacji przez organizatora i w terminie przez niego wskazanym.
  6. Uczestnicy poranków teatralnych organizowanych przez KDK są zobligowani do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz regulaminu sali kameralnej i sali koncertowo-kinowej.
  7. Zabrania się jakiegokolwiek nieodpowiedniego zachowania utrudniającego pracę artystów.
  8. 10 minut po rozpoczęciu spektaklu, osoby spóźnione nie będą wpuszczane na salę.
  9. KDK zastrzega sobie prawo do wykorzystywania i przetwarzania danych osobowych, zdjęć i nagrań filmowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością KDK, zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz. U. 2018, poz. 1191). Uczestnicy, decydując się na uczestnictwo w spektaklu, wyrażają tym samym zgodę na wykorzystywanie ich danych osobowych, zdjęć i nagrań filmowych z ich udziałem w celach jw., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania danych osobowych przez Administratora mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres administratora lub na adres: iod@dkkozienice.pl.
  10. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania przedstawienia.

Kozienice, 2018.08.23


   Liczba odwiedzin: 14811654
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.