obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Smykofonia /    

REGULAMIN KONCERTÓW SMYKOFONII
Przygotuj do druku    

„Smykofonia” to cykl koncertów dla melomaluszków pod hasłem „Na muzykę nigdy nie jest za wcześnie!”, odbywających się w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka (zwanym dalej „KDK”) raz w miesiącu, w cyklach luty-kwiecień i październik-listopad. Organizatorem głównym projektu jest Fundacja „Muzyka jest dla wszystkich” i Mazowiecki Instytut Kultury, zaś współorganizatorem Gmina Kozienice i KDK. Wydawanie nieodpłatnych wejściówek uprawniających do uczestnictwa w koncercie rozpoczyna się od dnia podanego w oficjalnej informacji dostępnej m. in. na stronie internetowej KDK: www.dkkozienice.pl oraz w serwisie społecznościowym Facebook www.facebook.com/KDKimBK.

W publikowanych ogłoszeniach zawarte są wszelkie niezbędne informacje dotyczące terminu dostępności wejściówek oraz opis koncertu, zaś w poniższych załącznikach zawarte są zasady uczestnictwa w „Smykofonii”.

pobierz: Regulamin smykofonii z dnia 2020.10.09.pdf
pobierz: Aneks nr 1 z dnia 2020.10.23 do Regulamin smykofonii z dnia 2020.10.09.pdf


   Liczba odwiedzin: 19718660
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.