Deklaracja dostępności
2024.06.27 - Spektakl komediowy pt. „Pikantni” (godz. 17.15 i godz. 20.00)

W dniu 27 czerwca 2024 r. (czwartek) o godz. 17.15 i o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) wystawiony zostanie spektakl komediowy pt. „Pikantni”, w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”.

UWAGA: Spektakl od 18. roku życia.

Bilety w cenie od 120 zł do nabycia od dnia 13 marca 2024 r. (środa) w następujących miejscach:

Informacje i zamówienia grupowe u Organizatora tel. 698-629-745.

ORGANIZATOR: Adria Art sp. z o.o.


Dołącz do wydarzenia na FB:
Spektakl komediowy pt. „Pikantni” ● Kozienice ● 2024.06.27

Pikantni

Gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność.

Dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się na portalu randkowym i umawiają na wspólną, intymną schadzkę.

Bohaterowie, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?

To spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dawka zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada:

  • Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl/Dominika Kachlik - Doris
  • Maurycy Popiel - Christoph
  • Anna Mucha - Bea
  • Michał Ziembicki - Alex

Czas trwania: 100 minut z przerwą