obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO



PROTOKÓŁ Z PRZEBIEGU KWALIFIKACJI WSTĘPNYCH
Przygotuj do druku    

Protokół
z przebiegu kwalifikacji wstępnych
do XVII Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka
odbywającego się w ramach
Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka,
które odbyły się dnia 2 czerwca 2019 roku,
w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach


Jury w składzie:
  • Piotr Dąbrówka
  • Dariusz Szewc
  • Elwira Kozłowska - sekretarz
po przesłuchaniach festiwalowych postanowiło do koncertu finałowego zakwalifikować:

  1. BLOOM - Szkoła Muzyczna im. Oskara Kolberga w Radomiu
    • Nie ma jak Pompa
    • Jaki piękny świat
  2. MAGDALENA CHOŁUJ - Morawica
    • Biała Armia
    • Do kiedy jestem
  3. MAŁGORZATA JEŚMONTOWICZ-KREFT - Bytów
    • Kobieta z moich snów
    • Co mi Panie dasz
  4. NATALIA KAWSZYN - Płock
    • Bądź mym natchnieniem
    • Śpiewam i gram
  5. MAŁGORZATA KUTYŁA - Kozienice
    • W biegu
    • Będę z Tobą
  6. MAŁGORZATA NAKONIECZNA - Kielce
    • Nikt na świecie nie wie
    • Przyjdzie na to czas
  7. LAURA OLCHAWA - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
    • Szklana pogoda
    • Domek bez adresu
  8. PAWEŁ RYDZ - Dom Kultury w Małogoszczu
    • Czerwony jak cegła
    • Pastempomat
  9. ARKADIUSZ SOLARZ - Radom
    • Nic do stracenia
    • Wierzę w lepszy świat
  10. KLAUDIA STAŃCZYK - Dom Kultury w Małogoszczu
    • Nie mam woli do zamęścia
    • Jutro zaczyna się tu sezon
  11. WIKTORIA TOMASZEWSKA - Chynów
    • Gdzie Ci mężczyźni
    • Ale Jestem
  12. MICHAŁ TROJANOWSKI - Piotr Markowski Vocal Studio w Warszawie
    • Prześliczna wiolonczelistka
    • Przyjdź w taką noc
  13. ALEKSANDRA WEDMAN - Nowe Grobice, gm. Chynów
    • Moknie w deszczu diabeł
    • Czy mnie jeszcze pamiętasz
  14. AGNIESZKA WERENS - Starachowickie Centrum Kultury
    • Płonąca stodoła
    • Cyrk nocą
  15. SEBASTIAN WOJTCZAK I DANIEL RYCHTER - Łódź
    • Jak nie my to kto
    • Black & White
  16. PATRYCJA WOŁOS - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
    • Aleja gwiazd
    • Wielka dama tańczy sama
  17. PATRYCJA ZAWISZA - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie
    • Chłopak z drewna
    • Niebo to my

Podpisy członków jury


   Liczba odwiedzin: 19403534
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.