www.dkkozienice.pl - 2013.01.01-10.31 - Akcja zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Wiktora Pluty i Natalki Szydło


Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Wiktora Pluty i Natalki Szydło. Nakrętki są przyjmowane w Kozienickim Domu Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, w dniach od 1 stycznia do 31 października 2013 r.

Akcji patronują wolontariusze z Klubu Młodzieżowego Wolontariatu „Skrzydła” działającego w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka. Nakrętki przekazane rodzinie zostaną przeznaczone do sprzedaży, a zgromadzone w ten sposób środki umożliwią dalszą rehabilitację dzieci.

    Wiktorek ma 5 lat; urodził się jako wcześniak w 31 tygodniu ciąży, hospitalizacja trwała prawie rok, miał 3 operacje serca, 4 operacje oczu, jest po przeszczepie szpiku kostnego.

    Natalka urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową i z wodogłowiem; nie chodzi, porusza się na wózku inwalidzkim – potrzebuje dużo rehabilitacji.

Liczymy, że Państwa pomoc przyczyni się do poprawy zdrowia dzieci.