Deklaracja dostępności
2024.02.02-03.17 - Wystawa malarstwa Celiny Drzewieckiej pt. „W głębi duszy”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na wystawę malarstwa Celiny Drzewieckiej pt. „W głębi duszy”. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 2 lutego 2024 r. (piątek) o godz. 17.00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

UWAGA: Wśród publiczności na wernisażu zostanie rozlosowana praca autorki.


Celina Drzewiecka

urodziła się w 1985 r. w Bydgoszczy. Ukończyła studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej i przez 11 lat pracowała jako menedżer w branży IT, w międzynarodowej korporacji. Kiedy w lipcu 2020 r. spróbowała malowania intuicyjnego na warsztatach Vedic Art I stopnia, zrezygnowała z pracy na etacie i wybrała ścieżkę rozwoju artystycznego. Kontynuując swoją edukację w nurcie Vedic Art, ukończyła kurs II stopnia, a następnie certyfikowane kursy nauczycielskie I i II stopnia, uprawniające do prowadzenia zajęć według tej metody.

Maluje z potrzeby serca. Obrazy są dla niej narzędziem wyrażania siebie, rozwoju osobistego oraz kreowania rzeczywistości. Wierzy w to, że wszystkie marzenia mogą się spełnić, kiedy zaczniemy realizować swój potencjał, podążając za głosem serca i żyć w zgodzie ze sobą.

Ma za sobą 4 wystawy indywidualne, w tym jedną w bydgoskiej Galerii Wieży Ciśnień, dwie w Warszawie oraz na Festiwalu XVII Europejskie Spotkania Artystyczne w Bydgoszczy. Na co dzień, oprócz malowania, zajmuje się organizowaniem kursów Vedic Art oraz innych warsztatów artystycznych w Leśnym Atelier, domu pracy twórczej w Puszczy Kozienickiej, które stworzyła, spełniając swoje marzenie o wyprowadzce z miasta na łono natury.


Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do dnia 17 marca 2024 r.


Zdjęcia z wernisażu znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)

Relacja z wernisażu znajduje się na kanale YouTube (wystarczy kliknąć w linki)