Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2021.09.28 - „Internet dla rozrywki i rozwijania relacji” - otwarty wykład dla Słuchaczy UTW oraz seniorów z Gminy Kozienice
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Radio SoVo serdecznie zapraszają słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury oraz seniorów z terenu Gminy Kozienice na otwarty wykład „Internet dla rozrywki i rozwijania relacji”, który odbędzie się w dniu 28 września 2021 r. (wtorek) o godz. 10.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29. Wykład poprowadzi trenerka Magdalena Foryś, która w lekki i przystępny sposób opowie m.in. dlaczego warto sięgnąć do świata Internetu w poszukiwaniu mądrej rozrywki, przystępnej edukacji i nowych relacji. Zaprezentowane zostaną m.in. aplikacje społecznościowe pozwalające komunikować się ze znajomymi oraz zupełnie nowymi osobami, bezpieczne i proste strony, gdzie można rozwijać swoje hobby, serwisy do planowania podróży.
    Wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są do 27 września 2021 r. w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury, ul. Warszawska 29, codziennie w godz. 9.00-21.00 oraz w mobilnym punkcie informacji podczas uroczystej inauguracji Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury, w dniu 22 września 2021 r. w amfiteatrze na terenie Ośrodka Rekreacji i Turystyki Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu, ul. Boh. Studzianek 30.
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Uczestnicy wykładu zobowiązani są do przestrzegania „Procedury bezpieczeństwa w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w trakcie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2”, z którą można zapoznać się na stronie: www.dkkozienice.pl/index.php?id=3988 W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.
Serdecznie zapraszamy !!!
„SoVo – dostępne radio internetowe” to innowacyjny projekt którego celem jest podniesienie kompetencji cyfrowych osób dorosłych. Projekt oparty jest na uznanej w Europie dobrej praktyce Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI).

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)