Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2022.05.14 - Spektakl pt. „Zrzędność i przekora. Komedia w jednym akcie wierszem”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na spektakl grupy teatralnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury pt. „Zrzędność i przekora. Komedia w jednym akcie wierszem” autorstwa Aleksandra Fredro, którego premiera odbędzie się w dniu 14 maja 2022 r. (sobota) o godz. 17.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
    Wstęp wolny! UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
    • od dnia 23 kwietnia 2022 r. od godz. 13.00 do dnia 29 kwietnia 2022 r. do godz. 21.00 przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/),
    • od dnia 30 kwietnia 2022 r. od godz. 13.00 - do 2 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),
    w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Serdecznie zapraszamy !!! Spektakl objęty jest częściową rezerwacją. Nie przyjmujemy rezerwacji grupowych.

„Zrzędność i przekora. Komedia w jednym akcie wierszem” Czy w szczęściu zakochanych może stanąć coś na przeszkodzie? To już 200 lat od wystawienia w 1822 roku sztuki po raz pierwszy. Dla aktorów wyzwanie, dla widza uczta, czyli mistrzostwo słowa, finezja wiersza, lekkość w kreowaniu scenicznych charakterów i konfliktu miłosnego.
    Występują: Cichoń Agnieszka, Czerska Alicja, Fryziel Krystyna, Kalbarczyk Regina, Kamińska Grażyna, Wójcicka Mirosława, Jeziorowski Stanisław. Aranż/ilustracja muzyczna: Marcin Żebrowski. Reżyseria: Marcin Masztalerz.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)