Deklaracja dostępności
2023.12.14 i 21, 2024.01.01 - Kinowa premiera koncertu „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” w Kozienicach

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na kinową premierę koncertu „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”, która odbędzie się w dniu 14 grudnia 2023 r. (czwartek) o godz. 17.30 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”.

Bilety: w cenie 32 zł w przedsprzedaży i 36 zł w dniu retransmisji do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz za pośrednictwem strony internetowej kinokozienice.pl od dnia 9 listopada 2023 r. (czwartek).

Serdecznie zapraszamy !!!

Uwaga: Kolejne retransmisje koncertu odbędą się w dniach:
21 grudnia 2023 r. (czwartek) o godz. 17.30
1 stycznia 2024 r. (poniedziałek) o godz. 13.30.


Dołącz do wydarzenia na FB: Kinowa premiera koncertu „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” w Kozienicach

Zbliża się do naszego kina nowe i piękne „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”! Przyjdź do nas posłuchać pięknych kolęd i innych świątecznych przebojów w wykonaniu holenderskiego króla walca i jego oszałamiającej Orkiestry Johanna Straussa! Czeka Cię masa niespodziewanych prezentów!

Mamy dla Ciebie zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

Tytuł oryginalny: „André Rieu’s White Christmas”

Reżyseria: brak danych
Produkcja:
André Rieu Productions & Piece of Magic Entertainment
Kraj produkcji:
Holandia
Rok produkcji:
2023
Data światowej premiery: 02.12.2023
Data polskiej premiery: 06.12.2023
Wersja językowa:
oryginalna z polskimi napisami
Ograniczenie wiekowe:
brak danych
Czas trwania:
około 130 minut + 15 minut przerwy


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)