Deklaracja dostępności
2012.08.11 - Pokaz teatralny 20 cm nieświadomości

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na pokaz na zakończenie warsztatów teatralnych z elementami tańca i scenografii pt. 20 cm nieświadomości, który odbędzie się w dniu 11 sierpnia 2012r. (sobota) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Kozienickiego Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).
  20 cm nieświadomości - pokaz teatralny:
   Sąsiedzi. Ludzie mieszkający w najbliższej okolicy. Często za ścianą. Ich życie w sposób nierozerwalny związane jest z naszym. Czym się zajmują, kim są, co dzieje się w ich mieszkaniach? Pytania te często są przedmiotem naszych dociekań, jednak odpowiedzi ukryte są za 20 cm warstwą ściany, za warstwą 20 cm nieświadomości.
  Pokaz przygotowała:
  • młodzież biorąca udział w intensywnych warsztatach zorganizowanych przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka w ramach oferty wakacyjnej: Szymon Balcerek, Bernadeta Brodawka, Nikola Budzińska, Krzysztof Celuch, Błażej Doniec, Ingrida Fila, Daniel Kozłowski, Karolina Król, Małgorzata Kutyła, Karolina Łochowska, Aleksandra Mazur, Alicja Mrozik, Karolina Nastula, Aleksandra Śmietanka, Ewa Wnuk, Anna Zmitrowicz, Laura Zych
  • pod kierunkiem instruktorów prowadzących zajęcia: Agnieszki Senderowskiej, Natalii Jarnuszkiewicz i Radosława Mazura.
  Wstęp wolny!!!
   Serdecznie zapraszamy!