Deklaracja dostępności
2016.01.23 - Show muzyczne Karoliny Piechoty LADY VIVI IS COMING TO TOWN
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na karnawałowe show muzyczne: recital Karoliny Piechoty LADY VIVI IS COMING TO TOWN, które zaprezentowane zostanie w dniu 23 stycznia 2016r. (sobota) o godz. 18.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
    Występuje: kozieniczanka Karolina Piechota - aktorka, wokalistka, absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, współpracowała z teatrami muzycznymi i dramatycznymi, znana z produkcji filmowych i telewizyjnych. Akompaniament i aranż: Ignacy Jan Wiśniewski - absolwent klasy fortepianu Akademii Muzycznej w Gdańsku. Reżyseria: Adam Nalepa - absolwent Teatrologi, Filmografii i Historii Starożytnej Uniwersytetu Ruhry w Bochum. W programie szlagiery jazzowe, musicalowe i rockowe, m.in.: „Ja jestem Twoja Marylin Monroe” autorów Janczarskiego i Grechuty, „Zapomniałam” do muzyki sióstr Sipińskich, czy „Hit the Road Jack” utwór znany z wykonania Raya Charlesa, piosenka Elli Fitzgerald, no i wyjątkowe „Be Italian” z musicalu „Nine”.
Bilety w cenie 12 zł do nabycia w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Informacja pod numerem tel. 48 611 07 50.
Zapraszamy