Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2022.05.26 - Koncert laureatów XXVII Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance” z okazji „Dnia Matki”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka, z okazji „Dnia Matki”, zapraszają na koncert laureatów XXVII Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance”, który odbędzie się w dniu 26 maja 2022 r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
    Wstęp wolny! UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
    • w dniach 21-23 maja 2022 r. przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/),
    • od dnia 24 maja 2022 r. - do 2 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana),
    w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Serdecznie zapraszamy !!! Liczba miejsc ograniczona. Nie przyjmujemy rezerwacji grupowych.

Koncert laureatów jest zwieńczeniem XXVII Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance”, który odbył się w dniach 5 i 12 maja 2022 r. z podziałem na dwie kategorie konkursowe: muzyczną i taneczną. Uczestnikami były dzieci i młodzież w wieku 6-19 lat ze szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych oraz instytucji kultury następujących powiatów: białobrzeskiego, grójeckiego, kozienickiego, lipskiego, radomskiego i zwoleńskiego. Więcej szczegółów, w tym wyniki konkursu, znajduje się tutaj.... Podczas koncertu zaprezentują się zdobywcy pierwszych miejsc. Pozostałym laureatom zostaną wręczone nagrody. Koncert zostanie w całości zarejestrowany przez telewizję lokalną „Kronika Kozienicka”, a następnie wyemitowany w mediach społecznościowych Gminy Kozienice oraz Kozienickiego Domu Kultury.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)