Deklaracja dostępności
2022.05.17 - Koncert Kaśki Sochackiej z zespołem (przeniesiony z 24 marca)
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na koncert Kaśki Sochackiej z zespołem, który odbędzie się w dniu 17 maja 2022 r. (wtorek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
    Bilety* w cenie 72 zł do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl od dnia 29 stycznia 2022 r. (sobota).
      * Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, zaś dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca” rabat 10%. Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/.
    UWAGA: Koncert pierwotnie planowany był na 24 marca 2022 r. (czwartek) o godz. 18.00. Z przyczyn od nas niezależnych został przełożony na 17 maja 2022 r. (wtorek) na godz. 18.00. Bilety zachowują ważność lub podlegają zwrotowi w miejscu zakupu, do dnia 15.05.2022 r. Przepraszamy za zmianę.

KAŚKA SOCHACKA Po intensywnie koncertowej jesieni, Kaśka Sochacka rusza w dalszą część trasy promującej jej debiutancką płytę „Ciche dni” oraz wydaną niedawno EPkę „Ministory”. Minionej jesieni, Kaśka wspólnie z zespołem zagrała blisko 30. koncertów, które w większości zostały w całości wyprzedane. W dwa miesiące przejechali Polskę wzdłuż i wszerz, pokonując prawie 10 tys. kilometrów. W nadchodzących miesiącach Sochacka z zespołem ponownie wyruszy w trasę. Na scenie Kaśce towarzyszyć będą: Lesław Matecki (gitara), Andrzej Rajski (perkusja), Paweł Harańczyk (instrumenty klawiszowe) oraz Magdalena Laskowska (skrzypce), która gościnnie dołącza do składu zespołu. Wspólnie odwiedzą kilkanaście miast, gdzie na żywo zaprezentują materiał z płyty „Ciche dni” (marzec 2021 r.) oraz wydanego w listopadzie 2021 r. albumu „Ministory”.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)
pobierz regulamin wydarzenia: Regulamin_koncertu_aktualizacja.pdf